Esport i biznes spotykają się w CS:GO

Esport i biznes spotykają się w CS:GO

64 drużyny, ponad 30 dni rozgrywek online i offline, a do tego nagrody o łącznej wartości nawet 25 000 złotych. Ruszyły zapisy do pierwszej w Polsce, dedykowanej dla biznesu, esportowej ligi E-Biznes Cup by MSI organizowanej w partnerstwie ze sklepem internetowym morele.net.

Drużyny (pięć osób w każdej) staną do rywalizacji w Counter-Strike: Global Offensive, w systemie rozgrywek online oraz trybie stacjonarnym. Pierwsze spotkania zostaną rozegrane w formie drabinki turniejowej z kolei drugie, prowadzone niezależne, będą mieć miejsce w dedykowanych strefach gamingowych MSI, stworzonych w Netpunktach morele.net (Kraków i Warszawa). Na czas trwania esportowej ligi, każda z lokalizacji stanie się areną iście emocjonujących pojedynków, którym towarzyszyć będzie bogata oprawa medialna. Wszelkie rozgrywki zwieńczone zostaną wielkim finałem w warszawskim Netpunkcie morele.net. Dodatkowo firma MSI w ramach otwarcia jej nowej siedziby we Wrocławiu, planuje przeprowadzić w czerwcu serię rozgrywek towarzyszących do ligi biznesowej. Więcej informacji otrzymamy wkrótce. 

Właśnie wystartowały zapisy do pierwszej w Polsce esportowej ligi E-Biznes Cup by MSI w popularnej grze Counter-Strike: Global Offensive

Jak zaznacza Jakub Rak, Project Manager w morele.net. organizacja turnieju E-Biznes Cup by MSI ma na celu zaproszenie firm do rywalizacji czysto esportowej. Derby korporacji z jednego miasta czy branży, mecze organizacji kooperujących ze sobą, konkurencji, a nawet nieznanych sobie rekinów biznesu — to spotkania, na które czekają wszyscy. Chcą także, by wydarzenie było cykliczną imprezą, na której rozmaite firmy zawalczą o tytuł najlepszej esportowej ekipy firmowej w Polsce. Przy okazji wspomina, iż to idealna okazja do integracji pracowników lub wprowadzenia interesu na kompletnie nowy poziom. Uczestnicy turnieju będą mieli możliwość przetestować również najnowsze komputery, akcesoria, monitory oraz otrzymania unikalnych gadżetów MSI. Więcej informacji oraz harmonogram znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Esport i biznes spotykają się w CS:GO

 0