EVOLVE by ITHardware.pl z dywizją PUBG

EVOLVE by ITHardware.pl z dywizją PUBG

Jeśli jeszcze tego nie wiecie, EVOLVE by ITHardware.pl to nasza organizacja. Mamy już w swoich szeregach drużynę Counter Strike Global Offensive, ale co chwilę otrzymujemy propozycje zakontraktowania kolejnych graczy. Po długich namowach zdecydowaliśmy się wziąć pod swoje skrzydła również dywizję, która reprezentować nas będzie w grze Playerunkown's Battlegrounds.

PUBG to jedna z najszybciej rozwijających się gier esportowych typu Battle Royale. Jego popularność rozpoczęła się już w 2017 roku, kiedy to bił kolejne rekordy oglądalności na Twitchu. Swoją cegiełkę w sukcesie PUBG mieli oczywiście streamerzy, którzy namiętnie prowadzili transmisje swoich rozgrywek. Czteroosobowe drużyny zostają zrzucone na olbrzymią mapę, na której toczą ze sobą walkę, a zwycięzca może być tylko jeden. Celem gry jest jak najszybsze znalezienie ekwipunku ukrytego w różnych częściach mapy, np. domkach, skrzynkach czy po prostu leżącego gdzieś na ziemi. Kiedy mamy skompletowany ekwipunek, należy wyeliminować wrogów z innych drużyn. Dodatkową przeszkodą jest fala śmierci, która zbliża się do nas w określonych odstępach czasu. Niebawem gracze otrzymają kolejną, 3 już mapę, na której będą mogli rozgrywać swoje mecze.

Uznaliśmy, że jest to dla nas doskonała szansa na rozwój, więc obecnie pokładamy ogromne nadzieje nie tylko w bardzo popularnym w Polsce CS:GO, ale i PUBG właśnie. Playerunknown's Battlegrounds jako gra esportowa dopiero wchodzi na rynek, ale ma naprawdę sporo zalet, jak np. rekordy oglądalności na Twitchu czy ilość graczy na serwerach. Niestety są też minusy, a głównym z nich jest losowość. Możemy mieć swojego faworyta wśród grających drużyn grających, ale jeśli ten nie znajdzie potrzebnego ekwipunku, szybko zostanie zastrzelony przez kogoś innego. Oczywiście można to też uznać za plus, ponieważ nigdy do końca nie wiadomo, kto wygra cały pojedynek i gra trzyma nas w napięciu do ostatniego zabójstwa. Poza tym, Battle Royale to nie lada wyzwanie dla komentatorów, ponieważ bardzo trudno jest opisywać rozgrywkę, w której bierze udział 100 osób i nigdy nie można skupić się w 100% na jednej z drużyn. 

Skład naszej drużyny jest następujący:

- nASZO
- Hugo
- No1adrian
- Wubovsky

Ostatnio napisał do nas przedstawiciel drużyny, który wyszedł z inicjatywą powstania w naszych szeregach dywizji PUBG. Jest to czwórka zawodników, która będzie reprezentować nas na wszystkich turniejach online, a w przyszłości również i offline. Obecnie nasi zawodnicy rozgrywają cotygodniowe mecze w Polskiej Lidze PUBG. Z niecierpliwością czekamy na rozwój całej sceny, aby nasi gracze mogli pokazywać się z jak najlepszej strony. My życzymy im wszystkiego dobrego i mamy nadzieję na sporo emocjonujących rozgrywek.

Na sam koniec chciałbym Was gorąco zaprosić do polubienia naszego fanpage, na którym znajdziecie wszystkie aktywności naszych drużyn.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: EVOLVE by ITHardware.pl z dywizją PUBG

 0