EVOLVE organizatorem turnieju w Counter Strike Global Offensive

EVOLVE organizatorem turnieju w Counter Strike Global Offensive

Organizacja EVOLVE, która należy do redakcji ITHardware.pl, organizuje wraz z partnerami - iiyama, LC-Power, SFERIS.PL, ACTINA Gaming, TP-Link, MODECOM oraz Dream Machines - turniej, który swoje finały będzie miał podczas tegorocznej edycji Poznań Game Arena. W każdym turnieju eliminacyjnym przewidziano 128 slotów, dostępnych dla wszystkich. Co więcej, 4 zaproszone zespoły z TOP10 (szczegóły wkrótce) Polski zadeklarowały, że w przypadku wygranej oddadzą swoją część pieniędzy na cele charytatywne. Każda organizacja wybierze swój własny ośrodek lub osobę, która otrzyma pieniądze. Pula nagród w finale podczas PGA wynosi aż 10.000 złotych w gotówce!

Ogólna pula nagród w turnieju to ponad 25.000 zł

W finałach pojawi się osiem drużyn, tj. 4, które wcześniej otrzymały bezpośrednie zaproszenie oraz 4 wyłonione w ramach otwartych kwalifikacji przeprowadzonych na platformie Faceit. LINK do 1. turnieju Oczywiście w przypadku wygranej drużyny, która dostała się do turnieju głównego z kwalifikacji, ta również otrzyma możliwość wybrania, czy zabiera pieniądze ze sobą, czy przekazuje je na cele charytatywne. Dla 3 najlepszych drużyn w każdym turnieju kwalifikacyjnym przewidziane są nagrody rzeczowe, a dla zwycięzcy slot na turnieju głównym oraz gwarantowane 500 zł.

Regulamin oraz zasady obowiązujące w czasie trwania turnieju są podane na stronie turnieju na platformie Faceit. Nie ma żadnych ograniczeń, każdy może spróbować swoich sił w starciu z najlepszymi i walczyć o cenne nagrody, bo ideą turnieju jest również możliwość pokazania się amatorskich drużyn. Wierzymy, że turniej zgromadzi wielu graczy i obserwatorów, którzy będą śledzili spotkania na dedykowanym kanale Twitch. Mecze skomentuje Karol "Kasar" Suchecki, którego możecie usłyszeć na kanale KXN Studio. Podczas transmisji także będzie można wpłacać datki, które zostaną przekazane wybranej osobie lub potrzebującej organizacji.

Pokaż / Dodaj komentarze do: EVOLVE organizatorem turnieju w Counter Strike Global Offensive

 0