EVOLVE powraca na e-sportową scenę z nowym składem Counter Strike

EVOLVE powraca na e-sportową scenę z nowym składem Counter Strike

Po ostatnim rozstaniu z zawodnikami projekt został zawieszony na bardzo długo, ale zawsze wiedzieliśmy, że za sprawą odpowiednich graczy i partnerów jeszcze pokaże, na co go stać. Dlatego z przyjemnością informujemy, że teraz - po blisko rocznej przerwie - EVOLVE powraca z podwójną mocą, a wszystko dzięki dwóm strategicznym partnerom: Patriot Viper Gaming oraz iiyama G-Master. Organizacja zakontraktowała nowych zawodników sceny Counter Strike, którzy będą reprezentować jej barwy w nadchodzących ligach oraz turniejach i zrobią wszystko, żeby w ciągu najbliższych miesięcy trafić do pierwszej dziesiątki polskiej sceny CS:GO. Dlatego też, żeby jeszcze bardziej podkreślić to nowe otwarcie, zdecydowaliśmy się zmienić nazwę drużyny, która od teraz funkcjonuje jako EVOLVE by Patriot Viper & iiyama G-Master. 

EVOLVE powraca z podwójną mocą, a wszystko dzięki dwóm strategicznym partnerom: Patriot Viper Gaming oraz iiyama G-Master.

EVOLVE powraca na e-sportową scenę z nowym składem Counter Strike

Tak długa przerwa od e-sportowej sceny dała nam dużo czasu na przemyślenia, przeanalizowanie i poprawienie błędów. Tym razem czerwono-białe barwy będzie więc reprezentował zupełnie nowy skład, MIX graczy, którzy trenują ze sobą dopiero od kilku tygodni i nigdy wcześniej nie występowali razem w żadnej drużynie. To właśnie na nich EVOLVE zdecydowało się postawić:

  • Wojciech "rakeR" Gackowski
  • Arek "NoQu" Lefik
  • Tomasz "Speeda" Plizga
  • Łukasz "ukash" Strzelecki
  • Bartosz “Wierzba” Wierzbicki
  • trener: Kamil "Forthan" Iwankowski

“Kolejny raz chcemy dać szansę młodym, perspektywistycznym zawodnikom, którzy są głodni gry na najwyższym poziomie. Na ten moment każdy z nas zna swoje możliwości i mam nadzieję, że tym razem bez większych problemów uda nam się wejść do ścisłego TOP10 polskiej sceny e-sportowej. Co będzie dalej? Zobaczymy, oczywiście każdy z nas chciałby pojawić się w rankingu HLTV i pokazać co nieco w Europie, ale na ten moment mamy inne priorytety. Małymi krokami do celu, a na sukcesy jeszcze przyjdzie czas. Wierzymy, że ciężką pracą jesteśmy w stanie osiągnąć bardzo dużo, a dokładnie określone cele i założenia staną się rzeczywistością” - twierdzi manager drużyny, Adrian “adq” Furmaniak.

Poprzednia drużyna EVOLVE, dzięki świetnym występom podczas turniejów online i offline, szturmem wdarła się do polskiego TOP 10. Występy w Polskiej Lidze Esportowej, przystanki największych polskich turniejów czy finałowe miejsca na mniejszych lanowych imprezach to tylko niektóre z jej osiągnięć, więc nowy zespół nie będzie miał lekko. Czy uda mu się powtórzyć te sukcesy, a może osiągnąć jeszcze więcej? Zobaczymy, ale z pewnością pomogą w tym wsparcie i sprzęt od nowych partnerów strategicznych, którzy zasilają szeregi organizacji EVOLVE, bo Patriot Viper i iiyama G-Master to topowe marki w swoich kategoriach. 

iiyama to czołowy japoński producent monitorów działający na skalę międzynarodową, który od roku 1973 produkuje wyłącznie wyświetlacze - do zastosowań domowych, biurowych, profesjonalnych oraz gamingowych, za sprawą serii G-Master. Nasza organizacja zyskała więc możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji na monitorach gamingowych z najwyższej półki. 

https://gmaster.iiyama.com/pl_pl/

Patriot Memory to amerykańska firma, która od 1985 roku zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości podzespołów komputerowych, w tym wysokowydajnych pamięci VIPER, niezawodnych i szybkich dysków SSD czy innych nośników danych. Idąc z duchem czasu oraz rosnącą popularnością e-sportu i gamingu, Patriot stworzył własną markę peryferiów gamingowych VIPER GAMING, z których będą korzystać nasi gracze.

http://viper.patriotmemory.com

Pokaż / Dodaj komentarze do: EVOLVE powraca na e-sportową scenę z nowym składem Counter Strike

 0