EVOLVE z awansem na ESL Mistrzostwa Polski CSGO

EVOLVE z awansem na ESL Mistrzostwa Polski CSGO

EVOLVE by ITHardware.pl to drużyna, która powstała stosunkowo niedawno, ale już dała się poznać w kilku większych turniejach CSGO. W ciągu ostatnich miesięcy głośno było o niej choćby za sprawą zamkniętych kwalifikacji Games Clash Masters, gdzie zajęła ostatecznie 3. miejsce, dzielnie walcząc i pokazując klasę (najpierw przegrywając z x-kom team, żeby później zremisować z Team KINGUIN oraz Codewise Unicorns), choć wszyscy skazywali ją na porażkę. Na kolejne osiągnięcia nie trzeba było długo czekać. Od dwóch miesięcy team rozgrywał swoje pojedynki na platformie ESEA, walcząc o fazę playoff, której zwycięzca otrzymuje slota w następnym sezonie ESL Mistrzostw Polski. EVOLVE znalazło się w gronie takich drużyn jak Invizy Esports, Grom Clan, Team PROTON czy Dr Pepper Team. Po losowaniu drabinki EVOLVE pierwszy pojedynek miało rozegrać z Proskilled, ale przeciwnik się nie stawił, więc mecz zakończył się w/o. Kolejnym przeciwnikiem w półfinale był Team PROTON i tutaj po wyrównanej walce mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla EVOLVE.

EVOLVE udowadnia swoją wyższość nad przeciwnikiem i awansuje do przyszłego sezonu ESL Mistrzostw Polski CSGO

Finałowy mecz, który rozgrywany był przeciwko Grom Clan, od samego początku szedł po myśli EVOLVE. Pierwszą mapą było de_mirage, gdzie ekipa RaveRa dominowała w każdym aspekcie. Kontrola mapy powodowała, że przeciwnik po prostu się na niej gubił i ostatecznie starcie zakończyło się wynikiem 16:6. Na drugiej mapie, de_inferno, EVOLVE po drobnych problemach po stronie CT w końcu zaczęło odrabiać straty i mogliśmy po raz kolejny oglądać, jak drużyna panowała nad przeciwnikiem. Ostatecznie mapa zakończyła się wynikiem 16:10. Jest to pierwsze tak ważne zwycięstwo dla drużyny, która wspierana jest przez portal ITHardware.pl. W poprzednich kwalifikacjach również udało się dotrzeć do samego finału, jednak wtedy Alsen Team okazał się mocniejszy, przez co możemy go teraz oglądać w najbardziej prestiżowych rozgrywkach pod banderą Onca Gaming.
 

W przyszłym tygodniu drużyna EVOLVE by ITHardware.pl uda się na dwa turnieje lanowe, które rozegrane zostaną w Złocieńcu w dniach 21-23.08, żeby później przenieść się do Tarnowskich Gór na ESCA. Cel oczywiście pozostaje ten sam - zwycięstwo. Warto jednak dodać, że EVOLVE czekają małe zmiany, bo z drużyną pożegnał się Karol “NATSU” Olszak, a jego zmiennik nie jest jeszcze znany. Podsumowując, całe kwalifikacje do ESL Mistrzostw Polski przebiegły bardzo pomyślnie. EVOLVE od samego początku kontrolowało wszystkie spotkania, co pozwoliło na utrzymywanie się w TOP8 całego rankingu. Ostatecznie osiem najlepszych drużyn dostało się do fazy playoff. Czy ta młoda i utalentowana drużyna poradzi sobie w najbardziej prestiżowych rozgrywkach? O tym przekonamy się dopiero na początku przyszłego roku.

Pokaż / Dodaj komentarze do: EVOLVE z awansem na ESL Mistrzostwa Polski CSGO

 0