Fabularne DLC do Dying Light 2: Stay Human zalicza opóźnienie

Fabularne DLC do Dying Light 2: Stay Human zalicza opóźnienie

Dying Light 2: Stay Human ma na karku ponad rok, ale Techland nadal rozwija swoją grę za pomocą aktualizacji z nową zawartością, a także dodatków fabularnych. Najnowszy zalicza opóźnienie i nie trafi do graczy w 2023 roku.

Fabularny dodatek do Dying Light 2 zalicza opóźnienie

Dying Light 2: Stay Human zadebiutował w lutym 2022 roku i zebrał w serwisie Metacritic niezłe oceny krytyków oraz kiepskie od graczy i chociaż wybitną grą zdecydowanie nie jest to stanowi przyzwoitą kontynuację polskiej serii o zombie. Techland nie porzucił projektu zaraz po premierze, tylko dostarcza nową zawartość. W listopadzie zeszłego roku wydał pierwszy duży dodatek fabularny związany z rozgrywkami na arenie walk, a teraz pracuje nad drugim rozszerzeniem, które zaliczyło opóźnienie i nie pojawi się w 2023 roku.

Premiera fabularnego dodatku do Dying Light 2 została przełożona na 2024 rok.

Z nową historią zapoznamy się w bliżej nieokreślonym 2024 r., co oznacza, iż nawet sami deweloperzy nie wiedzą jeszcze, kiedy ukończą rozszerzenie. Firma z Wrocławia chce poświęcić więcej czasu na dopracowanie dodatku i zapewnieniu solidnej opowieści z nową mapą oraz systemami. „Z przykrością pragniemy ogłosić naszą decyzję o przesunięciu premiery Dying Light 2 Stay Human DLC2 na przyszły rok. Decyzja o poświęceniu większej ilości czasu na rozwój dotyczy naszego zaangażowania w zagwarantowanie możliwie najlepszego rozszerzenia historii, z nową mapą i systemami”.

Techland zamierza rozwijać grę o nową zawartość

W tym roku deweloperzy dostarczą jednak inną zawartość. Studio nadal działa nad kolejnymi aktualizacjami poprawiającymi oraz usprawniającymi Dying Light 2. „Jak zapewne można się domyślić z bieżących aktualizacji, wciąż pracujemy nad ulepszaniem Dying Light 2. Naszym głównym celem jest zapewnienie, aby gra spełniała, a nawet przewyższała oczekiwania – wasze i nasze. Mamy jeszcze kilka rzeczy do dodania do gry, żeby osiągnąć ten cel przed wydaniem DLC2” – napisano w komunikacie.

Okazja do zaprezentowania nowości zmierzających do produkcji nadarzy się 29 czerwca podczas transmisji, która „rzuci więcej światła na nadchodzące wydarzenia i aktualizacje zmieniające rozgrywkę”, z kolei 16 czerwca będzie miała miejsce sesja AMA, na której Tymon Smektała odpowie na pytania społeczności. Ostatni duży update, Gut Feeling zaimplementował opcję rozczłonkowania przeciwników, co sprawia, że walka jest bardziej brutalna. Pojawiła się również nowa Placówka Pielgrzyma ze zleceniami i wydarzeniami.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Fabularne DLC do Dying Light 2: Stay Human zalicza opóźnienie

 0