FACEIT Major: London 2018 - co przygotowali partnerzy polskiej transmisji?

FACEIT Major: London 2018 - co przygotowali partnerzy polskiej transmisji?

FACEIT Major: London 2018 w CS:GO rozpoczął się wczoraj i potrwa aż do 23 września, a pula nagród przeznaczona dla uczestników turnieju wynosi 1 mln USD. Już sam początek starć był dla polskiej publiczności bardzo ekscytujący, bo w drugim pojedynku mogliśmy oglądać w akcji ekipę Virtus.pro - niestety mecz z Ninjas in Pyjamas zakończył się porażką 5:16, ale miejmy nadzieję, że w dzisiejszym starciu pokażą jeszcze co potrafią. Warto jednak podkreślić, że przegrana Polaków nie oznacza, że żegnają się oni z turniejem, ponieważ Major rozgrywany jest w systemie szwajcarskim i do odpadnięcia są potrzebne aż 3 porażki. Jeśli chcecie to zobaczyć kolejne starcie Virtus.pro na własne oczy (przeciwko OpTic), to polska transmisja jest realizowana z profesjonalnego studia esportowego w Krakowie i będzie dostępna dla wszystkich widzów na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego o godzinie 21:30.

W czasie transmisji na ekranie będą dynamicznie wyświetlane aktualne kursy bukmacherskie.

FACEIT Major: London 2018 - co przygotowali partnerzy polskiej transmisji?

Co więcej, właśnie poznaliśmy komplet partnerów polskiej transmisji, i tak ze strony KFC możemy liczyć na specjalne materiały zawierające TOP 5 akcji z każdego weekendu, które pokażą najbardziej widowiskowe momenty pojedynków. Lokale sieci będą też gotowe na realizację zamówień online dla fanów esportu, a podczas transmisji zostaną wyświetlone specjalne reklamy przygotowane na tę okazję. NVIDIA GeForce i Acer Predator przygotują kącik technologiczny dla fanów esportu, dzięki czemu wszyscy zainteresowani dowiedzą się, czym kierować się podczas wyboru komputera do grania, również tego esportowego. A kiedy już się na coś zdecydujemy, to możemy liczyć na specjalne promocje od Steelseries, które zajmie się również skrótami wideo z turnieju.

A może macie w sobie żyłkę hazardzisty? W takim razie będziecie mogli sprawdzić się w esportowych zakładach STS, bo w czasie transmisji na ekranie będą dynamicznie wyświetlane aktualne kursy bukmacherskie. Jak twierdzi Krzysztof Stypułkowski, członek zarządu Fantasy Expo: - Mamy pięciu silnych partnerów polskiej transmisji, którzy na dodatek przygotowali coś specjalnego dla widzów. Od strony technologicznej, dedykowanych materiałów i specjalnych promocji. Najbardziej cieszy otwarcie coraz większej liczby marek na esport.

Pokaż / Dodaj komentarze do: FACEIT Major: London 2018 - co przygotowali partnerzy polskiej transmisji?

 0