Fallout 4 dostanie nową aktualizację. Co poprawi?

Fallout 4 dostanie nową aktualizację. Co poprawi?

Bethesda łata Fallouta 4. Gra mająca na koncie swoje lata z racji premiery serialu Amazona i promocji zyskała znów na popularności. Deweloperzy szykują więc kolejny update, który doda nowe opcje.

Fallout 4 otrzymał niedawno next genowy patch, który sprawił graczom różne trudności m.in. z wydajnością. Teraz Bethesda pracuje nad aktualizacją, która doda nowe opcje graficzne, ale nie tylko. Deweloperzy ujawnili, że oprócz tego update poprawi wydajność gry, a także wyeliminuje błędy, które wprowadził next genowy patch.

Fallout 4 dostanie nową aktualizację 13 maja.

Zmiany obejmą przede wszystkim graczy konsolowych mogących wybrać czy cieszyć się lepszą płynnością albo jakością oprawy graficznej. Aktualizacja zadebiutuje 13 maja na wszystkich platformach sprzętowych.

Fallout 4 otrzymał w zeszłym miesiącu długo oczekiwaną aktualizację, dzięki której gracze posiadacze gry na PS4 i Xbox One mogą bezpłatnie uaktualnić ją do natywnych wersji na PS5 i Xbox Series X/S.

Jednak po wydaniu aktualizacji gracze szybko zwrócili uwagę na kilka problemów związanych z łatką zarówno na konsoli, jak i na komputerze. Doprowadziło to do tego, że Bethesda przyznała się do problemów.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Fallout 4 dostanie nową aktualizację. Co poprawi?

 0