Fallout 76 - nowy trailer prezentuje multiplayerową rozgrywkę

Fallout 76 - nowy trailer prezentuje multiplayerową rozgrywkę

Jedną z największych niespodzianek tegorocznych targów E3 była zapowiedź gry Fallout 76. Tytuł ten budzi sporo emocji, a to ze względu na postawienie przez Bethesdę w całości na rozgrywkę online, co nie wszystkim przypadło do gustu.

Dotychczas ta popularna seria RPG stawiała na typowo singleplayerową rozgrywkę, a tym razem zapuszcza się w rejony sieciowych survivali w stylu Rust czy Conan Exiles. Postawienie na kooperację w grze, gdzie samotność w obliczu nuklearnej zagłady świata, który reagował jedynie na nasze poczynania, zawsze stanowiła istotny element, wydaje się być więc ryzykowne. Może jednak nasze obawy są bezpodstawne i Fallout 76 okaże się być dużym hitem? Oczywiście twórcy zapewniają, że możemy grać w nowego Fallouta solo, ale brak prawdziwych NPC-ów (poza holodyskami i robotami) czy zadań skierowanych dla samotnego gracza, raczej do tego nie zachęcają i nie ma wątpliwości, że tytuł ten stworzono z myślą o współpracy kilku graczy.

Nowy zwiastun z multiplayerowej rozgrywki stara się nas przekonać do tej produkcji

Producent opublikował właśnie nowy zwiastun z multiplayerowej rozgrywki, który stara się nas przekonać do tej produkcji. Co więcej, trailer ten koncentruje się też na warstwie wizualnej i nowej technologii odpowiadającej za krajobrazy oraz system pogodowy, która umożliwia wyświetlanie 16x więcej assetów graficznych niż dotychczas. Opinię na temat Fallout 76 wyrobić będzie można sobie w trakcie beta testów, które prawdopodobnie w pierwszej kolejności dostępne będą na konsoli Xbox One, a nie PC. Tymczasem przypominamy, że gra zadebiutuje na rynku już 14 listopada na wszystkich platformach (PC, PS4, Xbox One) i jej akcja osadzona jest w Zachodniej Wirginii, której obszar ma być 4x razy większy niż mapa z Fallout 4.   

Pokaż / Dodaj komentarze do: Fallout 76 - nowy trailer prezentuje multiplayerową rozgrywkę

 0