Fallout: New California - wreszcie nadchodzi wersja beta

Fallout: New California - wreszcie nadchodzi wersja beta

Minęło kilka ładnych lat od pierwszej wzmianki o świetnie zapowiadającym się modzie do Fallout: New Vegas i wszystko wskazuje na to, że wreszcie ujrzymy wersję beta.

Nie można powiedzieć, żeby twórcy się spieszyli, bo Fallout: New California, które jest modyfikacją do Fallout: New Vegas jest w fazie produkcji od niemal 10 lat. Część z Was zapewne nie słyszała o tej modyfikacji, więc wyjaśniam, że jest prequel Fallout: New Vegas, którego produkcja rozpoczęła się w 2009 roku. Na wczesnym etapie mod ten nazywany był jako Project Brazil, a w ciągu lat produkcji pojawiało się wiele zawirowań i przeciwności, które groziły stabilności rozwoju i w ogóle przyszłości projektu. Ostatnio jednak główny programista Branden Lee wystosował oświadczenie, z którego wnioskować można, że już wkrótce zostanie upubliczniona w pełni grywalna beta. A jeśli obietnice poparte są faktami, to jest na co czekać.

Fallout: New California może przynieść sporo zabawy fanom serii

"Po wielu latach, nie tylko BETA jest grywalna od początku do napisów końcowych bez większych problemów, ale jest stabilna i wreszcie zbliża się do etapu ukończonej produkcji. Wciąż mamy błędy i wciąż są usterki, jednak przez większość czasu jest to poziom, którego możecie oczekiwać od gotowego produktu" - powiedział Branden Lee. Skąd tak długi okres produkcji i ciągłe opóźnienia? New California to nie jest zwykła modyfikacja. Mod przynosi nową unikalną mapę, w której przedstawiono kalifornijski las Black Bear Mountain. Jest tu nawet nowa stacja radiowa, którą nazwano New California Republic Radio. Biorąc również pod uwagę skromną obsadę ekipy odpowiedzialnej za produkcję, 14 tys. linii dialogowych to całkiem niezły wyczyn. Co więcej New California zdaje się mieć błogosławieństwo Bethesdy, więc chociaż w przypadku tego moda nie musimy się obawiać o prawa autorskie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Fallout: New California - wreszcie nadchodzi wersja beta

 0