Fan Among Us stworzył trailer gry w stylu filmowego horroru klasy B

Fan Among Us stworzył trailer gry w stylu filmowego horroru klasy B

Można powiedzieć, że Among Us to filmowy horror przeniesiony na ekrany naszych monitorów oraz urządzeń mobilnych. Mówimy przecież o grze, w której załoga kosmicznego statku lub tajemniczej placówki na obcej planecie musi wykonać serię zadań i napraw, aby ujść z życiem. Jednocześnie część z nich to żądni krwi mordercy, których celem jest wyeliminowanie pozostałych osób. Jakby tego było mało, dysponują oni dodatkowymi mocami w postaci lepszej widoczności czy też wpływania na niektóre urządzenia. To, kto wygra, zależy już od spostrzegawczości, inteligencji i sprytu poszczególnych graczy. Nic dziwnego, że jednej gracz postanowił stworzyć wideo, w którym Among Us zaprezentowane jest niczym klasyczny filmowy horror z lat 80-tych.

Jeden z fanów Among Us stworzył wideo, w który gra zaprezentowana jest niczym filmowy horror.

Wideo stworzył użytkownik YouTube'a o pseudonimie Flash in Rahul. Film nie tylko doskonale wpisuje się w tematykę gry, ale swoim klimatem przypomina trailer klasycznego, filmowego horroru klasy B. Uprzedzam jednak, że materiał - pomimo że rysunkowy - to jest jednak dość krwawy i brutalny. W całej sprawie tym bardziej imponujące jest to, że wideo w całości powstało przy użyciu Adobe Flash oraz myszki komputerowej. Jest ono na tyle dobre, że z chęcią obejrzałbym pełnoprawny film. Szkoda, że to prawdopodobnie nigdy się nie stanie. Chociaż kto wie, może twórcy zachęceni ogromnym sukcesem swojej gry zdecydują się w jakiś sposób rozwinąć jej świat i opowiedzieć historię, która stoi za tajemniczymi, malutkimi i kolorowymi członkami załogi. Mogłoby to być całkiem ciekawe.

Jeśli jeszcze nie graliście w Among Us, to bardzo polecam Wam spróbować. Na Steamie produkcja InnerSloth kosztuje jedyne 17,99 złotych, a na urządzeniach mobilnych jest wręcz dostępna za darmo, co tylko zmniejsza, a wręcz usuwa ewentualny próg wejścia. Polecam jednak zebrać grupę 10 znajomych osób i wejść na Discroda lub TeamSpeaka, bo wtedy zabawa jest zdecydowanie ciekawsza. Przy pomocy komunikatorów głosowych jest dużo łatwiej się porozumiewać niż na czacie głosowym, a znajome osoby są zapewnieniem, że wśród nich nie będzie oszustów. Niestety, duży sukces Among Us sprawił, że w grach publicznych nie brakuje hakerów, którzy chcą popsuć zabawę innym osobom.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Fan Among Us stworzył trailer gry w stylu filmowego horroru klasy B

 0