Fani kpią z oficjalnej kurtki Fallout 76. Saturn pozbywa się kopii gry

Fani kpią z oficjalnej kurtki Fallout 76. Saturn pozbywa się kopii gry

Na chwilę obecną ciężko powiedzieć na ile Bethesda poważnie traktuje swoich fanów. Deweloper ten niedawno mierzył się z ogniem krytyki, gdy dostarczona do klientów kolekcjonerska torba Fallout 76 miała z produktem prezentowanym na zdjęciach wspólną tylko nazwę. Teraz producent postanowił znów zaszaleć i zaoferować skórzaną(?) kurtkę, którą można było obejrzeć chociażby na zwiastunach gry. Nowy ubraniowy gadżet ma regulowane mankiety, metaliczne złote wstawki, imitację ochraniaczy na ramionach oraz dość mocno rzucający się w oczy suwak błyskawiczny. Jak na strój inspirowany grą przystało, nie mogło oczywiście zabraknąć widocznych odniesień w postaci złotej, metalizującej liczby 76 na plecach. Z przodu jest ona umieszczona na czarnej naszywce ze skóry. Produkt dostępny jest w pełnej rozmiarówce od S do 3XL.

Bethesda wciąż w formie. A może to my się nie znamy i nie potrafimy rozpoznać wyrafinowanego trollingu? ;)

Jak to bywa w przypadku przedmiotów kolekcjonerskich, problemem jest zawsze cena, a ta nie należy do najniższych. Bethesda wyceniła swój produkt na 276 dolarów, co w przeliczeniu daje niecałe 1100 zł. W tej cenie można kupić już porządną skórzaną kurtkę, nawet niebieską. Ciekawe jest ile osób zaryzykuje kupno, nie bojąc się, że dostarczona kurta będzie w rzeczywistości ze skóry... ekologicznej. W grudniu ubiegłego roku gracze otrzymali zamówioną w edycji kolekcjonerskiej torbę z gry, której jakość pozostawiała wiele do życzenia. Bethesda prezentowała produkt jako wykonany z płótna, jednak fani otrzymali tani nylonowy śmieć wyprodukowany za dosłownie grosze. Firma tłumaczyła się ówcześnie faktem, że płócienna torba okazała się za droga w produkcji, jednak po zalewie skarg, zdecydowano się wymienić produkt na właściwy.

Co dość zastanawiające, firma decyduje się na takie kontrowersyjne zagrywki pomimo dużo słabszej niż zakładano sprzedaży Fallout 76. Gra zalega w sklepach, a niektóre placówki decydują się nawet na dodawanie jej w gratisie do zestawów, które i tak już mają w pakiecie ten tytuł. Niemiecki Saturn sprzedaje konsolę Xbox One X z Fallout 76, a teraz do tego zestawu dołączana jest jeszcze jedna, druga kopia gry. W ten sposób sklep chce się pozbyć tytułu, póki jest jeszcze na to szansa, a im więcej czasu upływa tym będzie to trudniejsze. Bethesda stara się rozwijać Fallout 76 dodając nowe tryby i dodatki, jednak liczba graczy mimo to wcale nie wzrasta.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Fani kpią z oficjalnej kurtki Fallout 76. Saturn pozbywa się kopii gry

 0