Fani PlayStation krytykują Ghost of Tsushima Director's Cut na PC

Fani PlayStation krytykują Ghost of Tsushima Director's Cut na PC

Sony oficjalnie zapowiedziało Ghost of Tsushima Director's Cut na PC czym wprawiło w irytację część fanów PlayStation, którzy krytykują tę decyzję. Jednocześnie pada pytanie, gdzie są nowe gry na popularną konsolę?

Ghost of Tsushima Director's Cut to kolejna gra dostępna dotychczas wyłącznie na PlayStation, która zmierza na komputery. Nie jest to zaskoczenie, bowiem Sony regularnie wydaje swoje produkcje również na tej platformie sprzętowej i podobno ma przyspieszyć premiery gier na PC. Wydanie Ghost of Tsushima nie spodobało się niektórym fanom PlayStation, którzy dali wyraz swej irytacji w internecie.

Część fanów krytykuje decyzję Sony o przeniesieniu Ghost of Tsushima Director's Cut na PC. Jednocześnie pytają, gdzie są nowe gry na PlayStation?

W komentarzach na oficjalnym blogu PlayStation oraz w mediach społecznościowych część graczy nie rozumie, dlaczego Sony woli bardziej poświęcić uwagę komputerom niż własnej konsoli i pytają, gdzie są nowe gry first-party na PlayStation. Zauważono, że w 2024 roku zadebiutuje więcej tytułów od Sony na PC niż PlayStation 5.

"Czy możemy otrzymać coś więcej niż nudne zapowiedzi kolejnych portów PC?" - zapytał jeden z graczy. "W bieżącym roku pojawi się więcej gier własnych na PC niż na PS5. Nixxes ma prawo jednocześnie przenosić Horizon FW i GoT na PC, ale nadal nie możemy uzyskać portu Astro Playroom na PSVR2? Jakim żartem stało się Sony PlayStation" - napisał jeszcze inny użytkownik.

Ktoś inny zapytał fanów PlayStation czy nadal pozwolą Sony niszczyć kultową markę i dodał, że komputery zabijają tożsamość społeczności PlayStation. "Nie widzicie, co zrobiono z Xboxem? Nie tylko PC go zniszczył, wszyscy robicie dokładnie to samo. Powiedźcie, co PC robi dla nas, graczy PlayStation? Nic, jeśli myślisz, że komputer przyniesie nam korzyści".

Oczywiście nie pierwszy raz fani PlayStation są niezadowoleni, że Sony wydaje gry z popularnej konsoli też na PC. Krytyczne głosy pojawiły się już przy zapowiedzi pierwszych portów gier.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Fani PlayStation krytykują Ghost of Tsushima Director's Cut na PC

 0