Farming Simulator 19 kolejną darmową grą w Epic Games Store

Farming Simulator 19 kolejną darmową grą w Epic Games Store

Epic Games Store postanowiło przedłużyć rozdawanie gier również w tym roku. Tym razem produkcją, którą przypiszemy do konta całkowicie bezpłatnie między 30 stycznia a 6 lutego jest popularny szczególnie w Polsce Farming Simulator 19. Rolnicze symulatory stworzone przez szwajcarskie studio GIANTS Software zdobyły na świecie spore uznanie, z kolei przytoczona odsłona zadebiutowała na rynku w listopadzie 2018 roku. Oczywiście jak łatwo się domyślić kierujemy poczynaniami rolnika trafiając do jednej z dwóch sporych rozmiarów lokacji charakteryzujących się zróżnicowanymi zadaniami, maszynami rolniczymi czy pojazdami. W edycji 2019 deweloperzy dodali wiele interesujących nowości m.in. uprawy bawełny oraz owsa, zwierząt takich jak konie i psy czy narzędzi. Oprócz sprzedawania zebranych plonów mamy też opcję kupowania dostępnych ziem.

30 stycznia Epic Games Store udostępni za darmo grę Farming Simulator 2019.

Tytuł warto ograć, tym bardziej że na nowy epizod przyjdzie nam jeszcze zaczekać. Autorzy i wydawca serii potwierdzili bowiem, że nowy Farming Simulator zadebiutuje dopiero w 2021 roku pomijając tegoroczną część. Nastąpi to nie wcześniej niż w kwietniu, a więc gry możemy oczekiwać zapewne w drugiej połowie przyszłego roku. Powodem wspomnianego przesunięcia jest chęć uwzględnienia przez deweloperów nowej generacji konsol PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Fani marki nie zostaną jednak z niczym, ponieważ w najbliższych miesiącach pojawią się aż trzy nowe dodatki do Farming Simulator 19. DLC wniosą np. 90 niedostępnych wcześniej pojazdów oraz narzędzi, dzięki czemu ich łączna liczba wzrośnie do 450, co może robić niemałe wrażenie.

Tymczasem Epic Games Store udostępniło bezpłatnie inną grę w postaci The Bridge będącą połączeniem dwuwymiarowej platformówki z typowo logiczną produkcją. Co ciekawe za projekt odpowiada tylko dwójka autorów — Ty Taylor oraz Mario Castanedy. Rozgrywka polega na odnalezieniu wyjścia z 48 dostępnych poziomów korzystających z różnych utrudnień, wśród których znajduje się, chociażby manipulacja grawitacją czy przejścia do alternatywnych i lustrzanych wersji danej lokacji.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Farming Simulator 19 kolejną darmową grą w Epic Games Store

 0