Farming Simulator 22 za darmo w Epic Games Store. To niejedyna gra oferowana bezpłatnie

Farming Simulator 22 za darmo w Epic Games Store. To niejedyna gra oferowana bezpłatnie

Poznaliśmy nową darmową grę w Epic Games Store. Tym razem platforma przygotowała propozycję dla fanów symulatorów, chociaż to nie jedyna produkcja oferowana obecnie bez opłat.

Farming Simulator 22 to tajemnicza gra, która została udostępniona dzisiaj za darmo w Epic Games Store. Tytuł zgarniemy do 30 maja, kiedy zastąpi go inna sekretna propozycja. FM22 to bardzo dobra gra dla fanów symulatorów, która pozwala nam kierować poczynaniami rolnika. Gra umożliwia budowanie nowoczesnego gospodarstwa rolnego w trzech zróżnicowanych regionach Europy i Ameryki. Oferuje ponadto szerokie spektrum działalności gospodarczej skoncentrowanej wokół rolnictwa, hodowli zwierząt oraz leśnictwa. Nie zabrakło też cykli sezonowych.

Farming Simulator 22 jest dostępny za darmo w Epic Games Store do 30 maja.

W tej części da radę także stosować nowe techniki rolnicze takie jak mulczowanie i zbieranie kamieni z pola oraz korzystać z ulepszonego trybu budowania, by stawiać szklarnie i ule. Dodatkowo dostępny jest nowy kreator postaci, z pomocą którego stworzysz własnego awatara. Do odebrania pozostaje podstawowe wydanie Farming Simulator 22.

FM22 nie jest jedyną grą dostępną za darmo w EPGS. Drugim tytułem jest Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, którego przypiszemy do konta również do 30 maja. Warhammer 40,000: Gladius — Relics of War to pierwsza turowa gra strategiczna 4X osadzona w uniwersum Warhammer 40,000.

W grze kierujemy jedną z czterech frakcji walczących o wpływy na planecie Astra Militarum, Kosmiczni Marines, Orkowie lub Nekroni, z których każda ma swój własny niepowtarzalny styl i drzewko technologiczne.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Farming Simulator 22 za darmo w Epic Games Store. To niejedyna gra oferowana bezpłatnie

 0