FIFA 19 oficjalnie z Ligą Mistrzów

FIFA 19 oficjalnie z Ligą Mistrzów

Bez większego zaskoczenia popularny wydawca zapowiedział następną odsłonę popularnej produkcji piłkarskiej. Jednak tym razem doczeka się ona dość pewnej istotnej nowości.

Podczas EA Play nie mogło oczywiście zabraknąć krótkiej prezentacji kolejnej odsłony FIFY. Tym razem zgodnie z wcześniejszymi spekulacjami otrzymamy w pełni licencjonowane rozgrywki Ligii Mistrzów. Stało się to możliwe za sprawą zakończonej jakiś czas temu współpracy UEFA z Konami, które przez minione lata posiadało pełnię praw do umieszczania LM w Pro Evolution Soccer. Niestety nie poznaliśmy żadnych szczegółów dotyczących konkretnego wykorzystania tych rozgrywek w grze, ale raczej łatwo się domyślić, że prócz materiałów reklamowych, czy tradycyjnych turniejów zobaczymy też nowości związane z Ultimate Team. Raczej nie zabraknie też specjalnych ograniczonych czasowo eventów (wyzwań SBC itd.) oraz dedykowanych kart piłkarzy dostępnych w paczkach.

FIFA 19 otrzyma w pełni licencjonowane rozgrywki Ligii Mistrzów

Jednocześnie wbrew niektórym sugestiom Electronic Arts zdecydowało się zachować tradycyjny model dystrybucji, bez przechodzenia na grę w formie usługi. Powróci także Alex Hunter, który weźmie udział w rozgrywkach Champions League i dla którego według rozmaitych informacji ma to być finalny sezon w popularnej kopance od EA. Nie wiemy, czy deweloperzy w następnej części zdecydują się na zupełnie inną postać lub zupełnie zrezygnują z fabularyzowanego elementu produkcji. FIFA 19 zadebiutuje w sklepach 28 września. Dodatkowo obecnie trwa promocja, w której możemy bezpłatnie pograć w FIFA 18 (zakończy się ona 15 czerwca). Jeśli nie mieliście okazji zapoznać się z tytułem oraz dodatkiem Mistrzostw Świata jest to idealny moment do nadrobienia zaległości.

Pokaż / Dodaj komentarze do: FIFA 19 oficjalnie z Ligą Mistrzów

 0