FIFA 19 z licencją UEFA Champions League

FIFA 19 z licencją UEFA Champions League

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem FIFA wzbogaci się o kolejną tym razem najbardziej pożądaną przez fanów licencję Ligi Mistrzów.

Jedną z niewielu rzeczy, którą FIFA mogła pozazdrościć serii PES była oficjalna licencja na najpopularniejsze klubowe rozgrywki w piłce nożnej — Ligę Mistrzów. Jednak wraz z końcem obecnego sezonu wszelkie umowy podpisane przez włodarzy UEFA z Konami wygasają i licencja pozostawała do wzięcia. Jak wynika z najnowszych informacji ma ona powędrować do kolejnej odsłony piłkarskiej kopanki autorstwa Electronic Arts, uszczęśliwiając liczne grono fanów marki. Choć oczywiście w dalszym ciągu nie są to oficjalnie potwierdzone przez wydawcę informacje, to pochodzą z chyba najbardziej wiarygodnego źródła, mianowicie Everta ten Napela, holenderskiego komentatora sportowego, który wygadał się podczas transmisji jednego z turniejów esportowych.

Według holenderskiego komentatora, który miał przygotowywać aktualizację komentarza FIFA 19 będzie posiadać licencję Champions League

Stwierdził on, że wraz z innym komentatorem corocznie przez około siedem dni przygotowuje aktualizację komentarza w każdej odsłonie serii. W tym roku FIFA 19 ma być wyjątkowa, ponieważ otrzyma wspomnianą licencję. Same nagrania zostały już zakończone i wkrótce trafią do testów, także cała sprawa wydaje się przesądzona. Dodatkowo Napel zaznaczył, iż produkcja zadebiutuje nie pod koniec września tylko w pierwszych tygodniach października (niestety konkretny termin nie padł). Należy przyznać, że jest to z pewnością powód do świętowania dla fanów FIFA, gdyż po tylu latach zagrają oni w oprawie najpopularniejszych sportowych rozgrywek. Nie wiemy obecnie jak, to będzie wyglądać w chociażby trybie Ultimate Team, chociaż podejrzewamy jakieś specjalne wydania kart po określonych fazach Champions League.

Pokaż / Dodaj komentarze do: FIFA 19 z licencją UEFA Champions League

 0