FIFA 21 na konsolach nowej generacji będzie wyglądać imponująco

FIFA 21 na konsolach nowej generacji będzie wyglądać imponująco

Co prawda FIFA 21 już zadebiutowała na rynku, ale wielu graczy wciąż czeka na jej wersję na konsole nowej generacji. EA Sports od początku zapowiadało, że ta będzie się różnić od wydania na PC-tach, PlayStation 4 oraz Xbox One, ponieważ wykorzysta możliwości mocniejszych sprzętów. Oczywiście swoje oburzenie (słusznie!) już zdążyli wyrazić gracze komputerowi, którzy bardzo często mają jeszcze wydajniejsze maszyny niż PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Jednak nie od dzisiaj wiadomo, że EA Sports bardzo po macoszemu traktuje akurat tę platformę. Przecież zaledwie jeszcze kilka wydań FIFY temu na PC-tach zupełnie inaczej wyglądała liga weekendowa, która była bardzo mocno okrojona. Poza tym do teraz esportowe rozgrywki w FIFĘ są rozgrywane tylko na konsolach. Tymczasem, wracając do tematu, EA Sports pokazało nowe zrzuty ekranu, na których najnowsza odsłona piłki kopanej na konsolach nowej generacji wygląda niezwykle imponująco.

EA Sports opublikowało zrzuty ekranu z FIFY 21 w wersji na konsole nowej generacji.

FIFA 21 - PlayStation 5 / Xbox Series X

FIFA 21 na konsolach nowej generacji ma mocno różnić się od tego, co mieliśmy okazję zobaczyć już na PC-tach, PlayStation 4 oraz Xbox One. Co to oznacza w praktyce? Kanadyjczycy już zapowiedzieli, że gra będzie wyglądać dużo ładniej, w czym zasługa technologii EA Next Level. Mowa tutaj zarówno o samych zawodnikach, jak i trybunach, które mają być żywsze i bardziej realistyczne. Do tego FIFA 21 na PlayStation 5 oraz Xbox Series X ma w pełni wykorzystywać szybkie dyski SSD, co ma się przełożyć na dużo szybsze czasy ładowania. Z kolei wydanie na konsolę Sony wspierać ma możliwości kontrolera DualSense, w tym między innymi haptyczne wibracje. Premiera gry na PlayStation 5 oraz Xbox Series X zaplanowana jest na 4 grudnia. Każdy posiadacz wersji na PS4 i XOne dostanie darmową aktualizację, o ile pozostanie przy tym samym producencie konsoli.

FIFA 21 - PlayStation 5 / Xbox Series X

Na opublikowanych zrzutach ekranu rzeczywiście widać, że gra na konsolach nowej generacji będzie wyglądać dużo lepiej niż na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Imponuje przede wszystkim szczegółowe odwzorowanie włosów czy też możliwość zobaczenia najmniejszej nawet kropli potu na twarzach zawodników. Jednak najważniejsze pytanie brzmi – co z licznymi błędami, które aktualnie trapią grę? Początkowo produkcja EA Sports zapowiadała się solidnie, ale im dalej w las, tym coraz gorzej to wygląda i widać coraz większe niezadowolenie graczy. W tym momencie liczba błędów wręcz poraża i niektórzy już zapowiedzieli, że czekają na FIFĘ 22, która ma powstać na zupełnie nowym silniku.

Pokaż / Dodaj komentarze do: FIFA 21 na konsolach nowej generacji będzie wyglądać imponująco

 0