FIFA 23 pojawi się w EA Play i Game Pass. Wiemy, kiedy

FIFA 23 pojawi się w EA Play i Game Pass. Wiemy, kiedy

FIFA 23 jeszcze w maju trafi do EA Play a tym samym do usługi Game Pass. Warto wypróbować tę grę, gdyż jest to ostatnia FIFA od EA Sports na bazie licencji Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej, która zakończyła współpracę z Electronic Arts po około 30 latach.

FIFA 23 trafi do EA Play i Game Pass

FIFA 23 będzie dostępna na platformie EA Play od 16 maja, a to oznacza, że jednocześnie trafi do Game Pass. Usługa Electronic Arts pozostaje bowiem częścią platformy Microsoftu. Gra będzie dostępna dla użytkowników PC i konsol Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 oraz PS5. FIFA 23 pojawi się w EA Play miesiąc szybciej niż FIFA 22. Tutaj trzeba zaznaczyć, iż FIFA 21 opuści usługę 31 maja, jeżeli więc ktoś jeszcze ogrywa dwuletnią produkcję EA Sports ma na to ostatnie tygodnie. FIFA 23 to ostatnia gra z serii od EA Sports. Wydawca nie przedłużył umowy z Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej i zakończył trwającą kilka dekad współpracę.

FIFA 23 pojawi się w EA Play a tym samym Game Pass 16 maja. Będzie dostępna dla abonentów z PC, Xboxów i PlayStation.

Co ciekawe według EA FIFA 23, która została wydana we wrześniu 2022 roku cieszyła się rekordowym zainteresowaniem graczy w pierwszym tygodniu. W styczniu wydawca stwierdził, że gra „ma być największym tytułem w historii franczyzy”. Następcą FIFY jest EA Sports FC, który wedle deweloperów "wzniesie gry piłkarskie na nowy poziom". EA Play jest dostępny m.in. na Steam, w każdym przypadku 1 miesiąc abonamentu kosztuje 14,99 złotych, z kolei za rok zapłacimy 79,90 złotych. EA Play oferuje gry od Electronic Arts takie jak GRID Legends, Mass Effect: Legendary Edition czy It Takes Two.

Game Pass to dobra opcja

Lepszą opcją pozostaje Game Pass, bo tam dostajemy wiele innych tytułów, w tym pozycje premierowe m.in. od wewnętrznych studiów deweloperskich Microsoftu. Game Pass na 30 dni wyceniono na 39,99 złotych. W ofercie znajdziemy także wersję Game Pass Ultimate za 54,99 zł miesięcznie. W ramach abonamentu oprócz możliwości zagrania w stare i nowe gry dostajemy też zniżki dla członków, Xbox Cloud Gaming (zarezerwowany dla Game Pass Ultimate) czy subskrypcję Xbox Live Gold zawierającą Deals with Gold, Games with Gold i tryb dla wielu graczy na konsoli (przewidziano tylko dla Ultimate).

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: FIFA 23 pojawi się w EA Play i Game Pass. Wiemy, kiedy

 0