Final Fantasy VII Remake Intergrade zmierza na PS5. Ulepszona grafika i rozszerzona zawartość

Final Fantasy VII Remake Intergrade zmierza na PS5. Ulepszona grafika i rozszerzona zawartość

Praktycznie od premiery PlayStation 5 fani jRPG wyczekują zapowiedzi next-genowej wersji gry Final Fantasy VII Remake, a dochodzące od jakiegoś czasu przecieki nie pozostawiały wątpliwości, że takowa nadchodzi. W trakcie wczorajszego PlayStation State of Play doczekaliśmy się w końcu zapowiedzi ze strony Square Enix, które podało także datę premiery Final Fantasy VII Remake Intergrade. Będzie to edycja dostępna wyłącznie na platformie PS5, która nie tylko dostarczy poprawioną oprawę wizualną względem edycji z PS4, ale również przyniesie nową zawartość, której gracze na poprzedniej generacji nie mogli doświadczyć. 

Gracze, którzy posiadają FF7 Remake na PS4, będą mogły dokonać aktualizacji do Final Fantasy VII Remake Intergrade za darmo.

Final Fantasy VII Remake Intergrade przyniesie choćby tryb Performance, który pozwoli nam cieszyć się rozgrywką w 60 kl./s oraz Graphics, gdzie otrzymamy rozdzielczość 4K, ale w 30 kl./s. Najbardziej ekscytującą nowością jest jednak nowy rozdział z Yuffie w roli głównej. Nie była ona grywalną postacią w wersji na PS4, a powyżej możecie zobaczyć ją w akcji w Intergrade. Tak wydawca opisuje tę przygodę: „W zupełnie nowym epizodzie, graj jako ninja Yuffie Kisaragi, która infiltruje mroczną korporację Shinra, aby ukraść potężną Materię i przywrócić chwałę jej ojczyźnie. Graj razem z nowymi postaciami i ciesz się rozszerzoną rozgrywką z wieloma nowymi dodatkami do walki i rozgrywki. Ta przygoda wprowadza nową perspektywę do historii Final Fantasy VII Remake, której nie można przegapić”. 

Dla tych, których bardziej interesują zmiany technologiczne, producent przygotował film porównujący wersję PS4 z edycją z PS5 (poniżej). „Wyrazistość oświetlenia, tekstury i otoczenia gry rozrosły się wraz z wersją gry na PS5. Dodano także nowe funkcje, w tym możliwość przełączania między „trybem graficznym”, który nadaje priorytet wysokiej jakości grafice 4K (wymagany wyświetlacz zgodny z 4K) oraz „Performance Mode”, który nadaje priorytet płynnej akcji przy 60 klatkach na sekundę. Gra zawiera również tryb fotograficzny, w którym gracz może robić zdjęcia scen w grze i zapisywać swoje ulubione wspomnienia, a także nowy odcinek, w którym głównym bohaterem jest Yuffie” - chwali się Square Enix. Final Fantasy VII Remake Intergrade zadebiutuje na PS5 10 czerwca. Gra będzie oferowana w pełnej cenie, ale osoby, które posiadają FF7 Remake na PS4, będą mogły dokonać aktualizacji za darmo.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Final Fantasy VII Remake Intergrade zmierza na PS5. Ulepszona grafika i rozszerzona zawartość

 0