Finał pierwszej esportowej ligi dla biznesu w CS:GO

Finał pierwszej esportowej ligi dla biznesu w CS:GO

Counter-Strike: Global Offensive zyskał status jednej z najbardziej rozpoznawalnych gier sieciowych ostatnich lat. Do jego zasług możemy zaliczyć chociażby spopularyzowanie esportu jako narzędzia dla profesjonalnych graczy, którzy mogą traktować go jako swój pełnoprawny zawód i zgarniać stosowne profity np. za wygrywanie turniejów. W ciągu minionego okresu swą drogę do sławy przeszły takie osoby jak Jarosław paszaBiceps Jarząbkowski, Janusz Snax Pogorzelski oraz Wiktor TaZ Wojtas, z kolei drużyny Virtus.pro, Team Kinguin, czy Pompa Team stały się rozpoznawalnymi markami na arenie międzynarodowej. Do sukcesu przyczynili się także sami fani wirtualnej rozgrywki, wiernie wspierający swych ulubieńców i oglądający transmisje w telewizji. Counter-Strike wzbudza ponadto spore zainteresowanie ze strony różnych firm branżowych takich jak morele.net.

Już 28 lipca w warszawskim Netpunkcie morele.net zostanie rozegrany finał ligi E-Biznes Cup by MSI. Dla kibiców organizatorzy turnieju przygotowali sporo konkursów oraz innych atrakcji.

Finał pierwszej esportowej ligi dla biznesu w CS:GO

Popularny sklep internetowy potwierdził właśnie finał pierwszej w naszym kraju, dedykowanej biznesowi esportowej ligi E-Biznes Cup by MSI organizowanej we współpracy z producentem laptopów oraz sprzętu komputerowego. W wydarzeniu zaplanowanym na 28 lipca zmierzą się najlepsze ekipy wyłonione w ramach zeszłomiesięcznych eliminacji rozgrywanych zarówno w trybie online, jak i offline. Spośród 37 drużyn, które przystąpiły do turnieju, 4 najlepsze zmierzą się w meczach w warszawskim salonie (Netpunkcie) morele.net. Każda z ekip (w składzie po 5 graczy) rozegra pojedynki w CS:GO w systemie pucharowym. Zmagania rozpoczną się o godzinie 09:00, a wyłonieni finaliści spotkają się jeszcze tego samego dnia, w ostatecznym pojedynku o godzinie 18.00. Jak przyznał Michał Gałwa, Promotion Specialist w MSI, zainteresowanie tego typu rozgrywkami mocno zaskoczyło organizatorów, a poziom zawodników był wręcz imponujący. Dlatego też nie mogą się doczekać startu kulminacyjnej fazy turnieju.

Podczas warszawskiego wydarzenia, uczestnicy staną do walki w dedykowanych strefach gamingowych zaś stawką będą nagrody finansowe dla każdej drużyny. Natomiast kibice oprócz znacznej dawki emocji wezmą udział w planowanych konkursach i innych atrakcjach. Warto także wspomnieć, że dotychczasowe potyczki przebiegały w atmosferze fair play, czyli wzajemnego poszanowania oraz dały możliwość nawiązania dla wielu dość interesujących i ważnych relacji czysto biznesowych. Twórcy tego eventu pragną by był on organizowany cyklicznie zrzeszając coraz większą liczbę ekip mierzących się o laur najlepszej esportowej drużyny firmowej w Polsce. Zapewne przy odpowiedniej organizacji jest to jak najbardziej realne.

Termin i miejsce finału:

Start: 28 lipca 2018, start: 09:00, zakończenie: 20:00

Miejsce: Warszawa, Al. Jerozolimskie 56C, Netpunkt morele.net

Pokaż / Dodaj komentarze do: Finał pierwszej esportowej ligi dla biznesu w CS:GO

 0