For Honor Starter Edition od dziś dostępny za darmo na Steam

For Honor Starter Edition od dziś dostępny za darmo na Steam

For Honor w zamyśle twórców miał być kolejną wielką produkcją dostępną w katalogu Ubisoftu. Niestety początkowo plany brutalnie zweryfikowała społeczność, która niezbyt ochoczo kupowała grę o alternatywnej wizji średniowiecznego świata. Dopiero jakiś czas później tytuł zaczął być dostrzegany i lepiej odbierany, co zaowocowało bardzo dobrymi wynikami finansowymi, którymi Ubisoft pochwalił się w okolicach lipca bieżącego roku. Wówczas prezes francuskiego wydawcy potwierdził, że For Honor posiada bazę aż 10 milionów graczy. Niestety nie wiadomo ile dokładnie kont pozostaje nadal aktywnych. Jeśli jednak są jakiejś osoby, którym niedane było sprawdzić możliwości produkcji autorstwa Blue Byte, teraz może to zrobić, ponieważ tytuł został udostępniony na Steamie całkowicie bezpłatnie.

For Honor Starter Edition jest dostępny za darmo na Steamie w okresie od 22 do 27 sierpnia. 

Promocja trwa od dziś i zakończy się 27 sierpnia. Czasu jest więc mało, więc jeżeli jesteście zainteresowani, to musicie się pospieszyć, zwłaszcza że do zgarnięcia jest Starter Edition, czyli specjalna wersja zawierająca m.in. tryb fabularny, wszystkie tryby sieciowe, mapy, a także sześciu z dwunastu postaci dostępnych w grze. Co ciekawe, to nie jedyna tego typu akcja organizowana przez Ubisoft bowiem For Honor trafił także do aktualnej oferty Games with Gold dla posiadaczy Xbox One. Produkt dodamy do swojej biblioteki Steam udając się bezpośrednio pod ten adres. Bez wątpienia promocja ma na celu przypomnieć fanom wirtualnej rozrywki o istnieniu tytułu, ponieważ 16 października zadebiutuje nowy dodatek Marching Fire, który wprowadzi do uniwersum kolejny tryb Arcade Mode.

W założeniu ów tryb w sposób losowy wygeneruje użytkownikom dostępne scenariusze o zróżnicowanym stopniu trudności, które rozegramy zarówno samemu, jak i we współpracy z kolegą. Oczywiście za ich wykonanie otrzymamy odpowiednie nagrody. Warto podkreślić, że jeśli w tym momencie zamówimy pakiet w ramach preoderu już teraz sprawdzimy większość nowych elementów oraz odblokujemy bohaterów z frakcji Wu Lin. Oczywiście DLC zakupimy także w pakiecie z podstawką. Sam Marching Fire wyceniono na 29,99 euro, czyli mniej więcej 130 złotych. Jeżeli nie interesuje Was nabywanie tego rozszerzenia, to nowych bohaterów zakupicie bezpośrednio w grze za wirtualną walutę. Natomiast promocja na darmowego For Honor wydaje się na tyle ciekawa, że grzechem byłoby go nie dodać do swej biblioteczki.

Pokaż / Dodaj komentarze do: For Honor Starter Edition od dziś dostępny za darmo na Steam

 0