Fortnite. Skórka szturmowca z Gwiezdnych wojen dostępna w grze

Fortnite. Skórka szturmowca z Gwiezdnych wojen dostępna w grze

Końcówka bieżącego roku jest niezwykle interesująca dla fanów uniwersum Star Wars, ponieważ w przyszłym miesiącu do kin trafi najnowsza odsłona Gwiezdnych wojen wieńcząca historię o Skywalkerach. Dwa dni temu do sprzedaży trafiła również gra Star Wars Jedi: Upadły zakon autorstwa Respawn Entertainment, która dedykowana jest wyłącznie rozgrywce dla pojedynczego grania i opowiada o losach młodego Cala Kestisa, byłego padawana, który musi ukrywać się przed żołnierzami Imperium Galaktycznego w tym czystkami będącymi konsekwencją rozkazu 66 imperatora Palpatine zakładającego likwidację wszystkich pozostałych przy życiu Jedi. Produkcja zbiera dotychczas zróżnicowane oceny, przy czym nie brakuje wielu pozytywnych opinii z pewnością lepszych niż w przypadku serii Battlefront.

Użytkownicy Fortnite, którzy do 18 listopada do 1:00 w nocy czasu polskiego udadzą się do sklepu gry mogą zgarnąć skórkę postaci związanej z uniwersum Gwiezdnych wojen.

Debiut Star Wars Jedi: Upadły zakon postanowili uczcić deweloperzy odpowiedzialni za Fortnite, którzy wprowadzili do battle royale strój Szturmowca Imperialnego bazującego na projekcie znanym z oryginalnej trylogii Star Wars. Jeśli jesteście zainteresowani jego zdobyciem, to zrobicie to z poziomu sklepu ze skinami. Oferta jest jednak limitowana czasowo i zakończy się 18 listopada o godzinie 1:00 w nocy czasu polskiego. Co ciekawe dla potencjalnych nabywców tytułu Respawn sklep Epic Games Store przygotował specjalną okazję, dzięki której przy zakupie gry przytoczoną skórkę zgarniemy całkowicie bezpłatnie. Promocja zakończy się 30 listopada 2020 roku. Warto odnotować, że w materiale promującym można zauważyć gwiezdny niszczyciel, aczkolwiek nie wiemy, czy odegra on jakąś rolę w Fortnie.

Istnieje więc szansa, że EA i Epic szykują jeszcze jakąś wspólną akcję. Nie jest to pierwsza sytuacja, gdy w przeszłości bijący rekordy popularności produkt Epic Games stał się miejscem wykorzystywanym do celów reklamowych. Jakiś czas temu do gry trafił Thanos co było związane z promocją uniwersum Marvelam a dodatkowo mogliśmy również pograć, chociażby Batmanem. Ostatnie statystyki potwierdzają, że Fortntie przestaje być dla swoich autorów ogromną żyłą złota, zaś SuperData podała, iż we wrześniu battle royale wygenerował o 43 procent przychodów mniej. Z drugiej jednak strony mamy do czynienia z darmową grą natomiast sklep pozostaje tylko opcjonalną propozycją.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Fortnite. Skórka szturmowca z Gwiezdnych wojen dostępna w grze

 0