Forza Motorsport może nie zadebiutować w terminie

Forza Motorsport może nie zadebiutować w terminie

Fani Forza Motorsport mogą czuć się zaniepokojeni. Microsoft podobno przełoży premierę najnowszej części serii, która nie zadebiutuje wiosną bieżącego roku, tak jak pierwotnie planowano.

Dziennikarz  Jeff Grubb pojawił się w programie Games Mess Decides i ujawnił, że najnowsza Forza Motorsport nie nadjedzie wiosną, tylko trafi do sklepów gdzieś w drugiej połowie roku, przy czym nie sprecyzował, kiedy dokładnie by to było. Równie dobrze może chodzić o samą końcówką 2023 r. a więc grudzień. Insider dodał jednak, iż według jego wiedzy wydawca może celować w trzeci kwartał, a więc okres lipiec-wrzesień. Istnieje ewentualność, iż gigant z Redmond wybierze spokojniejszy dla branży wakacyjny czas, żeby przyciągnąć jak najwięcej graczy i zaliczyć dobrą początkową sprzedaż.

Forza Motorsport może nie zadebiutować wiosną tylko w drugiej połowie roku.

To wszystko to jedynie przypuszczenia a słowa informatora są tym bardziej zaskakujące, ponieważ Microsoft oficjalnie wciąż celuje w wiosnę, aczkolwiek niebawem może ogłosić przełożenie premiery właśnie na drugą połowę roku. Z drugiej strony Geoff Keighley - organizator The Game Awards, napisał na Twitterze, że Forza Motorsport zadebiutuje w czerwcu, lecz nie wiemy, na jakich źródłach się opierał. Grubb natomiast pozostaje pewny tego, co mówi. Forza Motorsport pojawi się na komputerach i konsolach Xbox, a także w dniu wydania w Xbox Game Pass.

Forza Motorsport, czyli ósma odsłona serii zawiera zmienne warunki pogodowe i pory dnia. Dodatkowo od podstaw przeprojektowano dostępne w grze mapy oraz pojazdy i poprawiono system fizyki w efekcie aspekty takie jak asfalt, mieszanka gumy wykorzystana w oponach czy pogoda będą wpływały na wyścig. Będziemy musieli też zarządzać paliwem. Do produkcji wprowadzono nowe trasy m.in. południowoafrykański Kyalami Grand Prix Circuit czy japoński Circuit Hakone. Nie zabraknie też doskonale znanych z poprzednich części lokacji oraz samochodów.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Forza Motorsport może nie zadebiutować w terminie

 0