Fotografia dla kreatywnych – warsztaty z MSI

Fotografia dla kreatywnych – warsztaty z MSI

W ubiegłym miesiącu polski oddział MSI zorganizował warsztaty kreatywne, na które zaproszono przedstawicieli mediów, aby mogli od kulis poznać wszelkie tajemnice powstawania fotografii, jak również wziąć czynny udział w wydarzeniu. W roli eksperta pojawił się zawodowy fotograf Jakub Kaźmierczyk, który przybliżył cały proces, od przygotowania miejsca do zdjęcia, przez fotografowanie, po profesjonalną obróbkę zdjęcia na komputerze. Podczas finałowego etapu pracy zgromadzonym osobom pomagały laptopy firmy MSI z serii Prestige dedykowane właśnie różnego rodzaju twórcom m.in. edytującym zdjęcia. Notebooki wyposażono w najnowsze procesory Intel Core i7 dziesiątej generacji w tym 6-rdzeniowego CPU charakteryzującego się szybkością i wydajnością, nieodzowną przy obróbce dużych plików graficznych.

W grudniu odbyły się warsztaty kreatywne z MSI Poland, na których zaproszeni przedstawiciele mediów mogli poznać tajemnice powstawania fotografii, a następnie wziąć w nim czynny udział.

Fotografia dla kreatywnych – warsztaty z MSI

Do zadań uczestników warsztatów należało sfotografowanie obecnej na nich modelki trzymającej w ręku maskotkę firmy, czyli znanego fanom czerwonego smoka. Później musieli oni pod czujnym okiem specjalisty profesjonalnie obrobić zdjęcia. Ekipa wrocławskiego studia KOVA agency, w którym odbyły się warsztaty, przeprowadziła z kolei przez proces edycji oraz poprawiania materiału wideo. O serii Prestige opowiedział zgromadzonym Piotr Koralewicz z MSI, zwracając uwagę, jak istotne miejsce w portfolio produktów firmy zajmuje sprzęt dla twórców. Co ważne to nie ostatnie takie organizowane przez producenta wydarzenie mające za zadanie pokazać jak najlepiej wykorzystać dostępny sprzęt i kolejne ma odbyć się już za jakiś czas.

Fotografia dla kreatywnych – warsztaty z MSI

MSI nie mogło także zabraknąć na targach CES 2020 gdzie zaprezentowano m.in. nowe laptopy dla graczy oraz twórcom w tym model wspierający najnowszy standard bezprzewodowej sieci 5G. MSI GS66 Stealth Gaming Laptop wspiera opcjonalny ekran 300 Hz natomiast Creator 17 wyróżnia się 17-calowym wyświetlaczem 4K, jasnością do 1000 nitów oraz wsparciem HDR1000. Ponadto wartym wzmianki jest jeszcze PC MEG Aegis Ti5, w którym znajdziemy wydajne procesory Intel Core i9 najnowszej generacji, a także kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti 11 GB GDDR6. Do tego pamięci RAM DDR4 2666 MHz (moduły U-DIMM) o maksymalnej pojemność 128 GB. Za temperaturę odpowiada tutaj system chłodzenia Silent Storm Cooling 4 od MSI.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Fotografia dla kreatywnych – warsztaty z MSI

 0