FSP przedstawia nową serię zasilaczy Hydro PTM PRO 80 Plus Platinum

FSP przedstawia nową serię zasilaczy Hydro PTM PRO 80 Plus Platinum

FSP przedstawiło nową serię zasilaczy o nazwie Hydro PTM PRO, które dostępne są w wersjach o mocy od 650W do 1200W. Oferują one średni zakres pracy entuzjastom i stacjom roboczym i bez problemu obsłużą najnowsze karty graficzne z serii Nvidia RTX 3000. Producent chwali się, że jego nowe produkty pozwolą uwolnić pełen potencjał naszego sprzętu pozostając jednocześnie cichym podczas pracy. FSP zapewnia, że zasilacze Hydro PTM PRO zostały stworzone z myślą o trwałości w trudnych warunkach zapewniając użytkownikom niezawodną i długotrwałą pracę, która jest niezmienna mimo wielu ewentualnych modernizacji systemu. Na zewnątrz, pokryto je konformalną powłoką Off-Wet a wewnątrz PCB, zastosowano 3-warstwową powłokę. Takie połączenie stanowić ma ochronę przed zagrożeniami takimi jak kurz, plamy a nawet ekstremalne poziomy wilgotności względnej sięgającej 95%.

FSP przedstawiło nową serię zasilaczy o nazwie Hydro PTM PRO, które dostępne są w wersjach o mocy od 650W do 1200W.

Wnętrze serii Hydro PTM PRO kryje 100% wyprodukowane w Japonii kondensatory elektrolityczne o długiej żywotności 105ºC a miedziane przewody zastosowane między płytą główną a kartą rozszerzającą zwiększają sprawność konwersji energii. Ponadto regulacja napięcia wytwarza napięcie wyjściowe z dokładnością +/- 1% przy każdej zmianie obciążenia, zapewniając stabilność napięcia w każdej sytuacji. Konstrukcja Hydro PTM PRO sprawia, że pełnia mocy znamionowej dostępna jest dzięki pojedynczej linii 12V, dzięki czemu zasilacze mają idealnie sprawdzać się dla nowych kart graficznych z serii Nvidia RTX 3000, które wymagają do 350W mocy szczytowej. Niezależny obwód 5Vsb o dużej mocy, może wytwarzać do 3A, aby obsługiwać wiele urządzeń na raz lub szybko naładować smartfon nawet, gdy komputer jest wyłączony.

FSP przedstawia nową serię zasilaczy Hydro PTM PRO 80 Plus Platinum

Konstrukcja rozpraszania ciepła przewodzi je z obwodu przełączającego 12V przez całą obudowę umożliwiając efektywniejsze chłodzenie strumieniem powietrza wewnątrz. Duży wentylator wykorzystuje najwyższej jakości dynamiczne łożysko hydrauliczne, które zapewnia niski poziom hałasu i długą żywotność, podczas gdy z tyłu obudowy przełącznik umożliwia tryb pół-wentylatorowy, który włącza wentylator tylko wtedy, gdy obciążenie wewnętrzne przekracza 30%. Hydro PTM PRO uzyskał certyfikat 80 Plus Platinum dzięki zapewnieniu maksymalnej sprawności energetycznej do 92%. Konstrukcja wykorzystuje pojedynczą linię 12V z modułem DC-DC i obejmuje ochronę przed przetężeniem, przepięciem i przegrzaniem co zapewnia bezpieczeństwo systemu oraz stabilność operacyjną.

W pełni modułowa konstrukcja upraszcza instalację i pozwala na użycie jedynie wymaganych kabli by uzyskać efekt uporządkowania i czystości. Płaskie kable taśmowe sprawiają, że prowadzenie kabli jest prostsze i schludniejsze, a minimalny profil pomaga w efektywniejszym przepływie powietrza. W modelach 850W, 1000W i 1200W dostępne są trzy złącza zasilania procesora (8 + 4-pinowe EPS), aby spełnić wymagania najwyższej klasy płyt głównych, HEDT i stacji roboczych. Wymienne naklejki boczne pozwalają entuzjastom oraz graczom dopasować wygląd i kolor konstrukcji do swoich upodobań. Hydro PTM PRO jest zgodny z najnowszymi standardami ATX12V v2.4 i EPS12V v2.92, obsługując najnowszą generację platformy Intel PC. Zgodność z normą IEC 62368 zapewnia dodatkowe standardy bezpieczeństwa. Grupa FSP zaktualizowała większość swoich zasilaczy, w tym Hydro PTM PRO, podnosząc je do nowego standardu w ramach przygotowań do zmian regulacyjnych. Hydro PTM PRO 80 Plus jest już dostępny na całym świecie w następujących cenach:

  • 650W: EUR 124,99
  • 750W: EUR 139,99
  • 850W: EUR 174,9
  • 1000W: EUR 189,9
  • 1200W: EUR 214,5
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: FSP przedstawia nową serię zasilaczy Hydro PTM PRO 80 Plus Platinum

 0