FSP wprowadza małe, ale wydajne zasilacze Dagger Pro SFX 750W i 850W

FSP wprowadza małe, ale wydajne zasilacze Dagger Pro SFX 750W i 850W

Firma FSP wprowadza do sprzedaży dwa nowe modele z serii zasilaczy Dagger Pro SFX, które rozszerzą możliwości wyboru o warianty 750 i 850 W. Zasilacze te są idealne do małych, ale potężnych komputerów PC i oferują wsparcie dla wielu stacji roboczych Mini-ITX, platform do gier, lub komputerów twórców treści ze względu na małe wymiary formatu SFX i dużą moc. Zasilacze to można również instalować w tradycyjnych obudowach zgodnych ze standardem ATX, każdy zasilacz jest dostarczany z adapterem obudowy ATX, aby zapewnić maksymalną kompatybilność. 

Zasilacze Dagger Pro SFX 750W / 850W to nowa propozycja FSP dla osób poszukujących kompaktowych, ale wydajnych jednostek.

Zasilacze Dagger Pro SFX chłodzone są 92 mm wentylatorem zoptymalizowany pod kątem cichej pracy - ​​jeśli obciążenie spadnie poniżej 20%, wentylator przestanie się obracać, aby jeszcze bardziej zredukować hałas. Nawet przy maksymalnym obciążeniu wentylator generuje maksymalny poziom hałasu poniżej 20 dBA. Zasilacze posiadają certyfikat 80 PLUS Gold, który gwarantuje, że modele posiadają sprawność na poziomie co najmniej 90% przy 50% obciążeniu. Zapewnia to wysoką wydajność i niezawodność komputera do gier oraz niższe temperatury pracy.

Obie jednostki dostarczane są z pojedynczym kablem, który dzieli się na dwa 4+4-pinowe kable zasilające procesor a także kolejne dwa kable, które dzielą się na cztery 6+2-pinowe kable zasilające PCI-Express. DAGGER PRO może być używany razem z najbardziej wymagającym sprzętem w tym procesorami nowej serii Intel K i 16-rdzeniowymi procesorami AMD. Może również zasilać najnowsze procesory graficzne z serii Nvidia RTX 30XX i karty graficzne AMD Radeon z serii 6000. FSP DAGGER PRO 850W wyceniono na 209,99 Euro, a FSP DAGGER PRO 750W na 179.99 Euro. Zasilacze trafiają już do sprzedaży.
 

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: FSP wprowadza małe, ale wydajne zasilacze Dagger Pro SFX 750W i 850W

 0