Futuremark 3DMark Time Spy - Wydano zapowiadany benchmark pod DirectX 12

Futuremark 3DMark Time Spy - Wydano zapowiadany benchmark pod DirectX 12

Time Spy to zapowiadany przed niespełna trzeba tygodniami benchmark, który rozszerza funkcjonalność pakietu 3DMark o testy w środowisku DirectX 12. Składnik właśnie ujrzał światło dzienne, jako element aktualizacji v2.1.2852. Demo trafia zarówno do posiadaczy darmowej wersji Basic, jak i płatnej Advanced. W obydwu przypadkach jest jednak okrojone z możliwości dostosowania ustawień, której odblokowanie wymaga uiszczenia opłaty.

Osoby posiadające aktywną licencję na wydanie Advanced muszą wyłożyć za Time Spy dokładnie 9,99 euro. Chyba, że zdecydują się na dokonanie zakupu przed 23 lipca, biorąc tym samym udział w promocji gwarantującej 50-procentową zniżkę. Z kolei świeżych użytkowników czeka wydatek rzędu 29,99 euro. Dla nich również przewidziano rabat, ale wiążący się z pewnymi ograniczeniami. Cena pełnej wersji pakietu topnieje do 9,99 euro, jednakowoż najnowszy test należy dokupić osobno. Korzystając z obydwu promocji, możemy stać się posiadaczami pakietu 3D Mark wraz z demem Time Spy za niecałe 15 euro.

Twórcy chwalą się, że test Time Spy powstał we współpracy z firmami AMD, Intel, Microsoft oraz Nvidia, co umożliwiło odpowiednią optymalizację. Wykorzystanie zasobów zostało ponoć drastycznie podniesione względem odchodzącego Fire Strike'a (spójrzcie na powyższe wykresy). Tym samym Time Spy jest testem sprofilowanym pod najpotężniejsze konfiguracje. Z racji użycia API DirectX 12, do uruchomienia benchmarka niezbędny jest Windows 10.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Futuremark 3DMark Time Spy - Wydano zapowiadany benchmark pod DirectX 12

 0