G.Skill poszerza ofertę klawiatur mechanicznych - KM570

G.Skill poszerza ofertę klawiatur mechanicznych - KM570

Klawiatury mechaniczne G.Skill KM570 uchodzą za bardzo solidne i są cenione wśród graczy. Teraz ich oferta powiększa się o nowy wariant z przełącznikami MX Cherry Speed Silver.

G.Skill KM570 - klawiatura mechaniczna

Przełączniki MX Cherry Speed powstały po to, aby możliwa była jeszcze szybsza reakcja na polecenie wydawane przez użytkownika. Standardowe przełączniki mechaniczne mają czas reakcji na poziomie około 2 ms. Wersja Speed skraca ten okres do 1,2 ms. Może się wydawać, że to spora różnica, ale w rzeczywistości to niecały milimetr i w praktyce trudno zauważyć zmianę. Nie zmienia to jednak faktu, że są gracze, którzy lubią szybsze przełączniki.

Teraz będą mieli okazję kupić klawiaturę G.Skill KM570 właśnie z przełącznikami Cherry MX Speed Silver. Wcześniej była ona dostępna jedynie w wariancie z Cherry MX Red. Co ważne, czerwone i szybkie przełączniki wymagają dokładnie takiej samej siły nacisku – 45 gramów, więc przesiadka na nowe nie byłaby dla graczy zbyt odczuwalna.

Sugerowana cena detaliczna nowej wersji klawiatury G.Skill KM570 jest o 10 dolarów wyższa od wariantu z przełącznikami MX Cherry Red. Oznacza to, że za urządzenie zapłacimy około 110 dolarów. Jednak w sklepach klawiatury są sporo tańsze.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: G.Skill poszerza ofertę klawiatur mechanicznych - KM570

 0