G.SKILL prezentuje klawiaturę mechaniczną RIPJAWS KM570 RGB

G.SKILL prezentuje klawiaturę mechaniczną RIPJAWS KM570 RGB

G.SKILL to firma, która specjalizuje się w podzespołach i akcesoriach dla graczy. Nowym produktem w ofercie producenta jest klawiatura mechaniczna RIPJAWS KM570 RGB.

Nowa klawiatura G.SKILL RIPJAWS KM570 RGB to – jak twierdzi producent – propozycja dla najbardziej wymagających graczy. Została wyposażona w mechaniczne przełączniki Cherry MX RGB z żywotnością nawet 50 mln kliknięć. Do wyboru są przełączniki czerwone, niebieskie oraz brązowe, dzięki czemu każdy powinien znaleźć wersję odpowiednią dla siebie. Każdy z nich 2-milimetrowy punkt aktywacji.

Klawiatura wyposażona jest w 32-bitowy procesor ARM, który pozwala na polling rate na poziomie 1000 MHz. Oznacza to, że urządzenie 1000 razy na sekundę przesyła informacje do komputera. Poza tym RIPJAWS KM570 RGB ma pełny Key Rollover, czyli pozwala na naciśnięcie wszystkich przycisków jednocześnie i każdy z nich zostanie odnotowany przez PC-ta. Producent nie zapomniał także o systemie Anti-Ghost, który sprawia, że klawiatura nie zarejestruje klawisza, które nie nacisnęliśmy.

G.SKILL RIPJAWS KM570 RGB wyposażona jest w podświetlenie z możliwością wyboru jednego z 16,8 mln kolorów. Pozwala na zapisywanie makr. Ma także przyciski do kontrolowania multimediów, w tym regulowania głośności.

Klawiatura z przełącznikami Cherry MX RGB Red oraz Brown trafi do sprzedaży w grudniu tego roku. Wersja z przełącznikami Cherry MX RGB Blue pojawi się na sklepowych półkach w styczniu. Cena ma wynieść około 120 dolarów.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: G.SKILL prezentuje klawiaturę mechaniczną RIPJAWS KM570 RGB

 0