G.Skill wprowadza pamięci DDR5-8000 z linii Trident Z5 RGB

G.Skill wprowadza pamięci DDR5-8000 z linii Trident Z5 RGB

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku pamięci, G.Skill, ogłosiła dziś wprowadzenie do sprzedaży swoich modułów DDR5-8000 CL38. Kości dostępne są w zestawach 2x16 GB i należą do serii Trident Z5 RGB. Pamięci zostały zaprojektowane do współpracy z 13. generacją desktopowych procesorów Intela i są kompatybilne z płytami głównymi Z790.

Na rynku pamięci operacyjnych dostępne są propozycje od wielu producentów. Istnieją jednak marki, które zdecydowanie wyróżniają się z tłumu. Jedną z nich jest firmą G.Skill, która od lata oferuje moduły RAM dla najbardziej wymagających graczy oraz entuzjastów sprzętu komputerowego. Dziś (1 grudnia) G.Skill ogłosił wprowadzenie na rynek swoich wysoko taktowanych kości DDR5-8000 należących do serii Trident Z5 RGB. Producent zapewnia, że moduły zostały stworzone z myślą o współpracy z najnowszymi procesorami Intela 13. generacji dla komputerów stacjonarnych. Pamięci są również kompatybilne z płytami głównymi na chipsecie Intel Z790. Warto jeszcze dodać, że kości dostępne są w zestawach 2x16 GB. Taka ilość RAM-u powinna wystarczyć do większości zadań.

Dziś firma G.Skill ogłosiła wprowadzenie na rynek swoich wysoko taktowanych kości DDR5-8000 należących do serii Trident Z5 RGB. Producent poinformował, że pamięci będą dostępne w grudniu u partnerów dystrybucyjnych na całym świecie.

Na fabrycznych ustawieniach pamięci działają z opóźnieniami CL38-48-48-128. G.Skill zamieścił także zrzuty ekranu ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi nowych modułów DDR5-8000. Jako platformę wykorzystano płytę główną ASUS ROG MAXIMUS Z790 APEX, na której zainstalowano procesor Intel Core i9-13900K. Oczywiście nie mogło zabraknąć wsparcie dla technologii XMP 3.0, dzięki której podkręcanie jest jeszcze łatwiejsze.

G.Skill poinformował, że omawiane zestawy RAM będą dostępne w grudniu u partnerów dystrybucyjnych firmy na całym świecie. Wysokie taktowanie, stylowe wykończenie radiatora i podświetlenie RGB - to wszystko brzmi jak jedna z lepszych propozycji dla graczy.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: G.Skill wprowadza pamięci DDR5-8000 z linii Trident Z5 RGB

 0