G.Skill wprowadza zestawy DDR4 zoptymalizowane dla platform AMD

G.Skill wprowadza zestawy DDR4 zoptymalizowane dla platform AMD

G.Skill oficjalnie ogłosił wprowadzenie do sprzedaży swoich najnowszych, wydajnych zestawów pamięci dla platform AMD Ryzen i Threadripper. Nowe pakiety pamięci mają zapewnić najwyższą kompatybilność i wsparcie dla nowej generacji procesorów AMD oraz płyt głównych opartych o układy X370 i X399.

Nowe procesory AMD zadomowiły się już na rynku, pokazując, że oferują świetne osiągi przy atrakcyjnych cenach, co dość mocno wstrząsnęło rynkiem CPU. Producenci zaczęli więc, w coraz większych ilościach, dostarczać zoptymalizowane pod nowe procesory oprogramowanie oraz kompatybilny sprzęt.  G.Skill ogłosił, że już wkrótce do sprzedaży trafi linia produktów, przeznaczona dla procesorów Ryzen i Threadripper. Zestawy Trident Z RGB DDR4 będą dostarczane w wielu wariantach pojemności. Użytkownicy będą mieli do dyspozycji 16 GB, 32 GB, 64 GB, a nawet 128 GB (8 x 16 GB) jeśli ktoś będzie chciał wykorzystać pełen potencjał X399. Warto zwrócić uwagę na zoptymalizowane prędkości zegarów DDR4-3200 MHz (CL14), DDR4-2933 MHz (CL14 / CL16) i DDR4-2400 MHz (CL15).

Aby odróżnić podstawowe zestawy Trident Z RGB od tych zoptymalizowanych pod kątem platformy AMD, producent umieścił "X" na końcu nowych modeli pamięci. Nowości dostały również nowy profil OC, który można wykorzystać przy użyciu kompatybilnych płyt głównych, włączając profil OC w biosie.

Nie da się ukryć, że G.Skill Trident Z RGB to jedne z najlepiej wyglądających zestawów pamięci, jakie dotąd zostały zaprojektowane. Oświetlenie RGB umieszczone na szczycie, metalowe radiatory z wstawkami ze szczotkowanego aluminium, prezentują wizualnie poziom godny klasy premium. Jeśli zależy Wam na wyglądzie PC i jednocześnie na wydajności, to propozycja od G.Skill jest w chwili obecnej jedną z najlepszych. Producent deklaruje wysyłkę pierwszych partii do sklepów już w październiku tego roku.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: G.Skill wprowadza zestawy DDR4 zoptymalizowane dla platform AMD

 0