Galaxy AI pojawi się również w starszych smartfonach Samsunga

Galaxy AI pojawi się również w starszych smartfonach Samsunga

Samsung ogłosił wprowadzenie kilku nowych funkcji sztucznej inteligencji (AI) w starszych modelach swoich flagowych urządzeń, obejmujących serię Galaxy S23 i najnowsze modele składane, takie jak Galaxy Z Fold 5 i Galaxy Z Flip 5. Te nowe funkcje AI, które zadebiutowały w najnowszej serii Galaxy S24, zostaną dostarczone wraz z nakładką One UI 6.1 dla Androida 14.

Podczas wydarzenia Galaxy Unpacked w San Jose, Kalifornia, Samsung przedstawił serię Galaxy S24, Galaxy S24+, i Galaxy S24 Ultra, podkreślając nowe funkcje AI, takie jak Live Translate, Chat Assist, Note Assist i Circle to Search, które mają zaoferować unikalne doświadczenie Galaxy AI. Teraz firma potwierdziła, że kilka z tych funkcji AI będzie dostępnych dla starszych urządzeń w serii Galaxy, w tym Galaxy S23, Galaxy S23 FE, Galaxy Z Fold 5, Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Tab S9. Jednak nie ujawniono jeszcze szczegółów na temat konkretnych funkcji, które zostaną dostarczone na starszych modelach. Wprowadzenie tych nowych funkcji na wcześniejsze urządzenia ma na celu zwiększenie atrakcyjności starszych modeli, zapewniając użytkownikom dostęp do najnowszych innowacji wprowadzonych w serii Galaxy S24.

Nowe funkcje Samsung Galaxy AI pojawią się na starszych urządzeniach jeszcze przed czerwcem.

Nowa seria Galaxy S24 od Samsunga wprowadza funkcje Galaxy AI, które skupiają się na komunikacji, produktywności i tworzeniu treści. Zintegrowane z One UI 6.1 narzędzia obejmują m.in. Chat Assist, który umożliwia tłumaczenie języków w czasie rzeczywistym. Funkcja Circle to Search, wspierana przez Google, pozwala na łączenie zapytań tekstowych z wyszukiwaniem wizualnym. Live Translate pozwala na dwukierunkowe tłumaczenie głosowe i tekstowe połączeń telefonicznych w czasie rzeczywistym. Android Auto teraz automatycznie podsumowuje wiadomości i proponuje odpowiedzi w samochodzie. Note Assist w Samsung Notes generuje również podsumowania dzięki sztucznej inteligencji.

Samsung Galaxy S24 trafia na rynek z ceną początkową 4099 zł za model 8 GB + 128 GB. Wersja Galaxy S24+ zaczyna się od 5199 zł, a Galaxy S24 Ultra dostępny jest w cenach od 6599 zł.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Galaxy AI pojawi się również w starszych smartfonach Samsunga

 0