Galaxy Note 9 bez czytnika linii papilarnych? Nowe informacje o smartfonie

Galaxy Note 9 bez czytnika linii papilarnych? Nowe informacje o smartfonie

W związku ze zbliżającym się momentem oficjalnej zapowiedzi Galaxy Note 9 pojawia się coraz więcej spekulacji dotyczących funkcji kolejnego telefonu Samsunga.

Jak wynika z informacji ujawnionych przez dość wiarygodne źródło, nowy Galaxy Note będzie posiadał minimalne zmiany względem swego poprzednika. Tym samym Samsung wpisuje się w obecnie panujący trend wydawania praktycznie tego samego tylko w nowej obudowie, jak to miało miejsce w przypadku flagowego Galaxy S9. Choć z drugiej strony oczekuje się, iż kolejny model zostanie wyposażony w nieco większy ekran niż obecny Note 8. Inną nowinką, która obejmie zbliżający się wielkimi krokami smartfon, to całkowicie odświeżony interfejs o nazwie Crown UX. Serce urządzenia ma natomiast stanowić Snapdragon 845, wspomagany przez 6 GB pamięć RAM. Do tego podwójny aparat fotograficzny oraz jak twierdzą plotki rysik z wbudowanym mikrofonem w zestawie.

Galaxy Note 9 prawdopodobnie nie zostanie wyposażony w czytnik linii papilarnych. Ponadto jego różnice względem poprzedniego modelu będą minimalne

Niestety wiele wskazuje na to, że Samsung ponownie nie wyrobi się z implementacją długo oczekiwanego czytnika linii papilarnych, przez co będziemy musieli poczekać do premiery przyszłorocznego Note 10. Dziewiątka miałaby zadebiutować w nowym wariancie kolorystycznym, aczkolwiek jak twierdzą eksperci wydaje się to mało prawdopodobne. Jeśli chodzi o oficjalną prezentację telefonu wiele wskazuje na to, iż korporacja podtrzyma tradycję i ujawni go w sierpniu przed konferencją IFA. Koreańczycy chcieliby wyrobić się jeszcze przed wrześniowym pojawieniem się w sklepach iPhone'a. Nie poznaliśmy samej ceny produktu jednakże mało realne, aby znacząco różniła się ona od wartości ósemki. Samsung zechce też zaproponować jak najbardziej konkurencyjną sumę.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Galaxy Note 9 bez czytnika linii papilarnych? Nowe informacje o smartfonie

 0