Galaxy S23 Ultra i S23 Plus. Tak prezentują się nowe flagowce Samsunga

Galaxy S23 Ultra i S23 Plus. Tak prezentują się nowe flagowce Samsunga

Holenderski portal Nieuwe Mobile opublikował właśnie oficjalne rendery nadchodzących Samsungów Galaxy S23 Ultra i S23 Plus. Rzekome grafiki pokazują rozmieszczenie kamer, kolory i wygląd nowych flagowców, które Samsung ma ogłosić w przyszłym miesiącu.

Wydaje się, że Galaxy S23 Ultra i Plus mają metalową ramę i szklaną obudowę. Oba modele występują w czterech kolorach: Phantom Black, Cotton Flower (kremowy), Botanic Green i Misty Lilac (róż). Pokrywają się one z kolorami, które wyciekły w zeszłym tygodniu, co powinno oznaczać, że wszystkie modele z serii S23 mają te same opcje kolorów. Ponadto tył Ultra wydaje się bardziej płaski niż u jego poprzednika i ma pięć obiektywów aparatu. Co więcej, trzy obiektywy S23 Ultra (prawdopodobnie główny, ultraszerokokątny i 10-krotny teleobiektyw) są większe niż pozostałe dwa. Boczne przyciski nowego modelu Ultra również znajdują się nieco niżej niż w Galaxy S22 Ultra.

Galaxy S23 Ultra

Jak wynika z ostatnich przecieków, nadchodzący smartfon Galaxy S23 Ultra będzie miał 200-megapikselowy aparat główny, pierwszy w ofercie Galaxy (modele Standard i Plus powinny mieć 50 megapikseli). Ponadto podobno Ultra ma lepszy autofokus i stabilizację niż jego poprzednik. Oczekuje się, że oba telefony będą działać na chipsetach Snapdragon 8 Gen 2 na całym świecie, co stanowi zmianę w stosunku do dotychczasowej strategii Samsunga polegającej na używaniu procesorów Snapdragon w USA i chipów Exynos w Azji i Europie (z wyjątkiem „składaków”, które wszędzie miały Snapdragony) . Z naszego punktu widzenia jest to pozytywna zmiana, ponieważ ostatnimi laty Exynosy nieco odstawały wydajnością od Snapdragonów. 

Samsung ogłosi wszystkie szczegóły podczas wydarzenia Galaxy Unpacked, które odbędzie się już 1 lutego. Firma otworzyła już nawet rezerwacje dla Amerykanów, oferując 50 USD zniżki na zamówienie w przedsprzedaży smartfona Galaxy lub 100 USD zniżki dla osób, które zarezerwują takowy razem z laptopem Galaxy Book.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Galaxy S23 Ultra i S23 Plus. Tak prezentują się nowe flagowce Samsunga

 0