Galaxy S9 i Galaxy S9+ pojawią się w nowych wydaniach

Galaxy S9 i Galaxy S9+ pojawią się w nowych wydaniach

Już wkrótce osoby narzekające na małą ilość dostępnego miejsca przeznaczonego na pozostałe dane w flagowym Galaxy S9 mogą zostać uszczęśliwione za sprawą nowych wersji telefonu.

Premiera Galaxy S9 nie przyniosła znaczących zmian względem poprzedniego modelu, dobitnie ukazując, iż Samsung popadł w drobną stagnację. Smartfon pojawił się w dwóch wersjach — S9 oraz S9+. Serce urządzenia stanowi autorski ośmiordzeniowy procesor Exynos 9810, a całość napędza 4 GB lub 6 GB RAM w przypadku bogatszego wydania. Nie da się ukryć, że w tym roku popularny producent postawił na aspekty fotografii, czego efektem jest zastosowany przedni oraz tylny aparat obsługujący najnowsze standardy i gwarantujący niezwykle wysoką jakość zdjęć bądź filmów. Dotychczas zebrane recenzje, jak i opinie użytkowników zdają się potwierdzać, że telefonowi zabrakło czegoś więcej, by móc przekonać do siebie rzesze potencjalnych klientów.

Już wkrótce na rynku mają pojawić się kolejne wersje Galaxy S9 zawierające więcej miejsca na dodatkowe dane

Jedną z większych bolączek nowego Galaxy dla wielu osób bez wątpienia stanowi ilość dostępnego miejsca na dodatkowe dane. Samsung zdaje się dostrzegać ów problem, ponieważ jak wynika z informacji uzyskanych przez portal Engadget, planują oni niebawem wprowadzić na rynek kolejne wersje telefonu, które będą posiadać więcej miejsca na dane (128 GB oraz 256 GB). Jest to bez wątpienia wspaniała nowina dla osób gromadzących w telefonach znaczne ilości muzyki, filmików, gier lub innych treści. Niestety w parze z ulepszeniami idzie wyższa cena. Jak wynika z niepotwierdzonych źródeł za udogodnienia przyjdzie nam wyłożyć 770 dolarów za podstawowy Galaxy S9 z 128 GB pamięci, 890 USD za model premium i 820/940 dolarów dla odpowiednio: S9 lub S9+ z 256 GB pamięci.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Galaxy S9 i Galaxy S9+ pojawią się w nowych wydaniach

 0