Galaxy Watch Active4 - tak wygląda pierwszy smartwatch Samsunga z WearOS

Galaxy Watch Active4 - tak wygląda pierwszy smartwatch Samsunga z WearOS

Samsung wkrótce zaprezentuje nową generację swoich smartwatchy, najprawdopodobniej nastąpi to już w sierpniu, na kolejnej konferencji z serii Upacked, gdzie spodziewamy się zobaczyć także nowe smartfony, w tym składane modele Galaxy Z Flip 3 i Z Fold 3. Wracając do nadchodzących zegarków, mają to być pierwsze urządzenia koreańskiego giganta działające pod kontrolą WearOS, ale będą one wyposażone w nakładkę One UI, aby zapewnić płynniejsze przejście z obecnych modeli. Dzięki OnLeaks i GizNext po raz pierwszy mamy okazję przyjrzeć się wyglądowi nadchodzącego modelu Active na szczegółowych renderach, które pokazują sprzęt praktycznie z każdej strony. 

Dzięki OnLeaks i GizNext po raz pierwszy mamy okazję przyjrzeć się wyglądowi nadchodzącego modelu Active na szczegółowych renderach.

Galaxy Watch Active4 - tak wygląda pierwszy smartwatch Samsunga z WearOS

Samsung Galaxy Watch Active4 odejdzie od zaokrąglonych boków obecnego modelu Active2. Nawet dwa przyciski z boku będą prostokątne, a nie okrągłe jak dotychczas. Nie da się ukryć, że nowy kształt pomaga podkreślić smukłą ramkę wokół wyświetlacza. Ponieważ jest to zegarek dla aktywnych, nie ma obracającej się ramki, a przynajmniej fizycznie, bo producent może zaimplementować takie rozwiązanie wirtualnie. Warto też zauważyć, że szkło nad wyświetlaczem jest płaskie, a nie wypukłe, jak w obecnym modelu. Mocowania też wyglądają inaczej, co sugeruje, że Samsung przejdzie na autorskie paski. Poniżej możecie zobaczyć porównanie modelu Galaxy Watch Active2 (z lewej) z nadchodzącym Watch Active4 render (z prawej).

Galaxy Watch Active4 - tak wygląda pierwszy smartwatch Samsunga z WearOS

Według ujawnionych informacji Galaxy Watch Active4 będzie dostępny w dwóch rozmiarach, 40 mm i 44 mm, i ma być dostępny w czterech kolorach: czarnym, srebrnym, zielonym i złotym. Standardowo jednak podkreślamy, że rendery służą wyłącznie do celów podglądowych, a przedstawione odcienie mogą nie być w 100% dokładne. Płaski wyświetlacz i wąskie ramki pasują do tego, co Ice Universe pisał na Twitterze już w maju. The Cat mówił także o „TizenWear OS” (co Samsung oficjalnie potwierdził) i chipsecie produkowanym w 5 nm procesie litograficznym. Roland Quandt dołączył do tej dyskusji, aby powiedzieć, że otrzymamy jeden aluminiowy model i jeden ze stali nierdzewnej (jak w przypadku Active2). Powinny być też dostępne tylko Wi-Fi i LTE tego zegarka.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Galaxy Watch Active4 - tak wygląda pierwszy smartwatch Samsunga z WearOS

 0