Gamdias Zeus P1, M1 i E1 – nowe, optyczne myszki dla graczy

Gamdias Zeus P1, M1 i E1 – nowe, optyczne myszki dla graczy

Firma Gamdias zaprezentowała aż trzy nowe myszki dla graczy, które zostały oznaczone jako Zeus P1, Zeus M1 oraz Zeus E1. Wszystkie wyglądają niemal identycznie, chociaż oferują różne funkcje.

Wszystkie trzy myszki mają symetryczną budowę, która sprawdzi się w przypadku claw ora fingertip grip. Niestety, korzystanie z nich przez osoby leworęczne będzie utrudnione z powodu bocznych przycisków, umieszczonych na lewej krawędzi gryzonia.

Modele P1 oraz M1 wyposażone są w podświetlenie RGB, co oznacza, że użytkownik sam może wybrać barwę i jej intensywność. Z kolei model E1 ma podświetlenie wielokolorowe. Producent nie opisuje, o co dokładnie chodzi, ale najprawdopodobniej to kilka zdefiniowanych wcześniej barw, z których można wybierać. Poza tym modele P1 oraz M1 mają dodatkowe oprogramowanie o nazwie Hera, a E1 już nie.

Gamdias Zeus P1 i Zeus M1 wyposażone są w 7 przycisków i pozwalają na ustawienie częstotliwości raportowania na 1000 Hz. Z kolei Zeus E1 ma 6 przycisków i polling rate na poziomie 125 Hz. Maksymalne DPI do ustawienia w gryzoniach to 12000 (P1 i E1) oraz 7000 (M1). Niestety, producent nie chwali się tym, jakie zastosował sensory w myszkach. Wiemy tylko, że są one optyczne. Warto jednak byłoby poznać konkretne modele.

Gamdias Zeus P1, Zeus M1 oraz Zeus E1 mają kosztować odpowiednio 80, 60 i 40 dolarów.

Gamdias Zeus P1, M1 i E1

Gamdias Zeus P1, M1 i E1

Pokaż / Dodaj komentarze do: Gamdias Zeus P1, M1 i E1 – nowe, optyczne myszki dla graczy

 0