Game Pass za 4 złote nie dla Polaków. Promocja zniknęła z Polski

Game Pass za 4 złote nie dla Polaków. Promocja zniknęła z Polski

PC Game Pass za 4 złote wrócił i był początkowo dostępny dla użytkowników z Polski, choć skorzystać z niej mogli jedynie nowi odbiorcy. Jak się jednak okazuje, oferta zniknęła z polskiego rynku, mimo iż jest dostępna w innych regionach.

PC Game Pass za 4 zł na pierwsze 14 dni nieoczekiwanie wrócił, a skorzystać z niego mogli również klienci z Polski. Pod warunkiem że nie korzystali wcześniej z tej usługi. Niestety promocja nie jest już dostępna dla mieszkańców Polski i zniknęła z polskiego Microsoft Store. Z jednej strony to normalne, ponieważ okazje pojawiają się i znikają, aczkolwiek promocja pozostaje dostępna w innych regionach. W tej sytuacji powodem decyzji ma być fakt, że Polacy często nadużywali zasad tej promocji i tworzyli nowe konta, by móc z niej korzystać.

Game Pass za 4 zł nie jest już dostępny dla użytkowników z Polski.

Game Pass za 4 złote nie dla Polaków

Najwidoczniej nie umknęło to uwadze Microsoftu. Game Pass za 1 euro kupią za to pozostali mieszkańcy krajów Unii Europejskiej oraz za 1 funta w Wielkiej Brytanii. Nie brakuje pomysłów jak zdobyć taniego Game Passa za pomocą oprogramowania VPN, najpewniej także tutaj dałoby radę kupić abonament w tej promocji w innym kraju. Standardowa cena Game Passa wynosi 39,99 zł na PC i 62,99 złotych za wersję Ultimate. Game Pass Core kosztuje 29,99 PLN.

Trochę szkoda, bo obniżka ceny subskrypcji pozwoliłaby przyciągnąć nowych użytkowników. Game Pass oferuje setki gier, również edycji premierowych, które dopiero trafiły na rynek. Ponadto umożliwia skorzystanie ze specjalnych zniżek zarezerwowanych wyłącznie dla aktywnych abonentów usługi.

Dostępne w Game Pass gry to m.in. Starfield, Forza Motorsport czy Lies of P. Gracze mogą też zagrać w produkcje z katalogu Electronic Arts w ramach EA Play. DO tej biblioteki w przyszłości dołączą także tytuły Activision Blizzard, takie jak Call of Duty, Overwatch i World of Warcraft.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Game Pass za 4 złote nie dla Polaków. Promocja zniknęła z Polski

 0