Game Pass za 4 złote powraca. Promocja dla nowych użytkowników

Game Pass za 4 złote powraca. Promocja dla nowych użytkowników

Microsoft powrócił z promocją Game Pass za 4 złote. Wszystko wskazuje na to, że jest to propozycja skierowana do konkretnej grupy odbiorców.

Game Pass za 4 PLN znów dostępny

Game Pass za 4 zł na pierwszy miesiąc był swego czasu promocją dostępną na stałe, co pozwoliło przyciągnąć nowych użytkowników i zachęcić ich do skorzystania z platformy i ewentualnie zostania na dłużej. Microsoft zlikwidował jednak tę opcję, która nieoczekiwanie wróciła, choć nie wiemy, czy na stałe albo na jak długo. PC Game Pass za 4 złote tym razem na 14 dni aktywują posiadacze komputerów i to tacy, którzy nie korzystali wcześniej z usługi. Po dwóch tygodniach cena abonamentu wzrośnie do regularnych 39,99 PLN.

PC Game Pass jest znów dostępny dla nowych użytkowników za 4 złote.

Game Pass

Trochę szkoda, że z promocji nie mogą skorzystać byli subskrybenci, których przecież mogłoby to zachęcić do powrotu, ale z drugiej strony widać, że firma z Redmond próbuje przyciągnąć nowych klientów. Warto skorzystać z Game Passa, bowiem platforma oferuje setki gier, również edycji premierowych, które dopiero trafiły na rynek. Ponadto umożliwia skorzystanie ze specjalnych zniżek zarezerwowanych wyłącznie dla aktywnych abonentów usługi.

Dostępne w Game Pass gry to m.in. Starfield, Forza Motorsport czy Lies of P. Gracze mogą też zagrać w produkcje z katalogu Electronic Arts w ramach EA Play. DO tej biblioteki w przyszłości dołączą także tytuły Activision Blizzard, takie jak Call of Duty, Overwatch i World of Warcraft. Nie stanie się to jednak prędko i na pewno nie w tym roku. Phil Spencer pełniący stanowisko szefa działu gier w amerykańskiej korporacji przyznał, iż na ten moment trzeba poczekać do 2024 r.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Game Pass za 4 złote powraca. Promocja dla nowych użytkowników

 0