Gamedec - Definitive Edition dostępny niebawem za darmo w Epic Games Store

Gamedec - Definitive Edition dostępny niebawem za darmo w Epic Games Store

Epic Games Store ujawnił drugą grę, która będzie dostępna za darmo od najbliższego czwartku. Jest to produkcja polskiego studia deweloperskiego Anshar Studios.

Od 12 do 19 stycznia do odebrania będą gry First Class Trouble oraz Gamedec - Definitive Edition. Gamedec to tytuł polskiego studia deweloperskiego Anshar Studios mającego siedzibę w Katowicach. Gamedec jest cyberpunkowym, izometrycznym RPG z rozgrywką jednoosobową opowiadającym historię detektywa, który rozwiązuje zagadki w wirtualnych światach. Akcja rozgrywa się w futurystycznie wyglądającej Warszawie XXII wieku. Gamedec naśladuje analogowe gry RPG, kładąc nacisk na rozwój postaci w drodze podejmowania decyzji. Do odebrania będzie Definitive Edition zawierające Characters Bundle (pakiet dodatkowych postaci), cyfrową ścieżkę dźwiękową oraz artbook The Art of Gamedec.

Od 12 do 19 stycznia w Epic Games Store będzie dostępny za darmo Gamedec - Definitive Edition.

W First Class Trouble gracze muszą jednocześnie współpracować i rywalizować ze sobą, aby przetrwać katastrofę. Celem gry jest wyłączenie kontrolującej statek sztucznej inteligencji o morderczych zapędach. Jest to gra wieloosobowa od Invisible Walls, w której gracze muszą szukać wskazówek, dotrzeć do nowych lokacji oraz współpracować ze sobą za pomocą specjalnego komunikatora. Dodatkowym utrudnieniem są Personoidy, czyli androidy przypominające ludzi chcące zemścić się na pasażerach statku. Są one gotowe zdradzić nas na każdym kroku.

Do najbliższego czwartku odbierzemy Shadow Tactics – Aiko's Choice, samodzielny dodatek do gry taktycznej z elementami skradania Shadow Tactics, której fabułę osadzono w Japonii okresu Edo. Kierujemy poczynaniami młodej kunoichi Aiko i jej towarzyszy próbujących poradzić sobie z przeszłością. Za darmo jest też Kerbal Space Program, zawierający trzy tryby rozgrywki: naukowy, w którym przeprowadzamy eksperymenty, aby odblokować nową technologię, kariery, gdzie nadzorujemy elementy programu kosmicznego i Sandbox pozwalający swobodnie budować dowolny statek kosmiczny.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Gamedec - Definitive Edition dostępny niebawem za darmo w Epic Games Store

 0