Gamingowa klawiatura ROG Strix Flare dostępna w Polsce

Gamingowa klawiatura ROG Strix Flare dostępna w Polsce

Firma ASUS wprowadziła do polskiej dystrybucji najnowszy model klawiatury, który za sprawą wielu interesujących rozwiązań powinien przypaść do gustu większości fanów gier.

ROG Strix Flare jest obecnie dostępny wraz z czterema różnymi typami przełączników Cherry MX RGB – red, blue, brown oraz black – aby zapewnić wrażenia i precyzję charakterystyczne dla klawiatury mechanicznej oraz doskonałą responsywność, a więc rzeczy tak bardzo pożądane przez graczy. Ponadto klawiatura w pełni korzysta z technologii anti-ghosting z N-key rollover, która gwarantuje, że każde wciśnięcie klawisza zostanie w prawidłowy sposób zinterpretowane, nawet przy wciskaniu kilku przycisków naraz. ROG Strix Flare zapewnia również fanom wirtualnej rozrywki lepszy poziom personalizacji, z dostosowaną podświetlaną plakietką, którą można umieścić bezpośrednio na urządzeniu. Co ciekawe użytkownicy mają możliwość zachowania oryginalnej nakładki bądź zaprojektowania własnej.

ASUS ROG Strix Flare powinien przypaść do gustu bardziej wymagającej części fanów gier

Indywidualne podświetlane klawisze są umieszczone w obudowie o podwójnej strukturze i wykończeniu we wzornictwie ROG slash zaś rzędy diod LED po obu stronach zapewniają efekt podświetlenia rozszerzającego jego indywidualny styl poza obręb klawiatury. Oświetlenie ROG Strix Flare napędza Aura Sync udostępniając graczom pełne spektrum kolorów i całą gamę dynamicznych efektów świetlnych, co pozwala im stworzyć swój własny schemat kolorystyczny. Zintegrowane oświetlenie może być zsynchronizowane z szeroką gamą urządzeń kompatybilnych z Aura Sync dla stworzenia naprawdę wciągającej przestrzeni gamingowej. Podczas gdy w większości klawiatur klawisze sterowania mediami są umieszczone w prawej górnej części, ROG Strix Flare posiada dedykowane klawisze mediów oraz płynne kółko przewijania ekranu w lewej górnej części obudowy. Zapewnia to graczom natychmiastowy dostęp tą ręką, którą najczęściej trzymają na klawiaturze. ROG Strix Flare jest już dostępna w sprzedaży w Polsce, w sugerowanej cenie detalicznej 749 zł.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Gamingowa klawiatura ROG Strix Flare dostępna w Polsce

 0