Gears of War Remastered Collection. Projekt żyje i może zostać zaprezentowany niebawem

Gears of War Remastered Collection. Projekt żyje i może zostać zaprezentowany niebawem

Gears of War może powrócić, ale nie za sprawą pełnoprawej nowej odsłony tylko kolekcji remasterów poprzednich części. Projekt podobno pozostaje żywy i zostanie zaprezentowany wkrótce.

O Gears of War od pewnego czasu jest nieco cicho, lecz nie znaczy to, że marka odeszła w zapomnienie, wręcz przeciwnie. Nick Baker, współzałożyciel serwisu XboxEra ujawnił, iż trwają prace nad odświeżeniem dotychczasowych odsłon Gears of War, które byłyby wydane jako Gears of War Remastered Collection, coś na wzór Halo: The Master Chief Collection. Projekt nie trafił do kosza i żyje oraz będzie przedstawiony niedługo. Insider wskazuje, że Microsoft zaprezentuje pakiet w trakcie wydarzenia Developer Direct, które odbędzie się 25 stycznia o godzinie 21:00 czasu polskiego.

Gears of War Remastered Collection żyje i powinno zostać ujawnione wkrótce.

Baker nie mógł podać żadnych szczegółów poza „to się dzieje”. Zobaczymy czy zostanie uwzględniona cała seria, czy tylko kilka części Gears of War. Zapewne najważniejszymi zmianami będą tekstury w wysokiej rozdzielczości 4K i obsługa 60 klatek na sekundę w przypadku konsol. Możemy ponadto otrzymać wszystkie mapy do trybu wieloosobowego, aczkolwiek równie dobrze developerzy przygotują tylko kampanię dla pojedynczego gracza. Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać do 25 stycznia i liczyć na prezentację Gears of War Remastered Collection.

Dla fanów franczyzy byłaby to dobra wiadomość, gdyż seria od prawie czterech lat jest w cieniu. Najnowszą odsłoną pozostaje Gears 5, który opowiada historię znanej z Gears of War 4 Kait Diaz. Protagonistka wraz z Delmontem Walkerem wyrusza w podróż po planecie Sera, żeby odkryć pochodzenie trapiącej nas od jedynki Szarańczy, a także odkryć źródło nękających ją koszmarów. Całość rozgrywa się po wydarzeniach z czwartego epizodu.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Gears of War Remastered Collection. Projekt żyje i może zostać zaprezentowany niebawem

 0