GeForce NOW w prezencie z laptopami Hyperbook

GeForce NOW w prezencie z laptopami Hyperbook

Hyperbook potwierdził, że wszystkie modele laptopów wyposażonych w karty graficzne GeForce RTX serii 30 są objęte promocją, w ramach której ich nabywcy otrzymują 6-miesięczny dostęp do GeForce NOW w abonamencie Founders. GeForce NOW to usługa gamingu w chmurze od NVIDII, umożliwiająca strumieniowanie w czasie rzeczywistym gier z najpopularniejszych sklepów (Epic Games Store, Steam, Ubisoft Connect, GOG), bezpośrednio na ekran laptopa, desktopa, Maca, Chromebooka czy urządzeń z systemem Android i iOS. Dzięki opcji zapisywania stanu gry w chmurze można kontynuować rozgrywkę na dowolnym kompatybilnym urządzeniu.

Hyperbook potwierdził, że wszystkie modele laptopów wyposażonych w karty graficzne GeForce RTX serii 30 są objęte promocją, w ramach której ich nabywcy otrzymują 6-miesięczny dostęp do GeForce NOW w abonamencie Founders.

GeForce NOW w prezencie z laptopami Hyperbook

Abonament Founders, w porównaniu do darmowego dostępu do usługi, oferuje dłuższe sesje, priorytetowy dostęp oraz obsługę ray tracingu we wspieranych grach. Z ofertą laptopów Hyperbook wyposażonych w karty graficzne GeForce RTX serii 30 można zapoznać się na tej stronie. Jeżeli chodzi o ofertę Hyperbook oferuje modele NH7 oraz NH5 wyposażone w układy GeForce RTX 3060 6 GB VRAM. W pierwszym przypadku producent zastosował procesor Intel Core i7-10870H dziesiątej generacji (Comet Lake), 17-calowy wyświetlacz Full HD IPS 144 Hz 90% sRGB, z kolei posiadacze drugiej wersji dostaną identyczny CPU oraz 15-calowy ekran.

Hyperbook to oryginalna polska marka, która powstała z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach laptopów i komputerów. Główną specjalizacją marki Hyperbook jest tworzenie sprzętu, który powstaje na indywidualne zamówienie klienta. W ten sposób powstają unikatowe, niepowtarzalne i bardzo wydajne laptopy, które sygnowane są marką. Już od 2006 roku Hyperbook wychodzi na przeciw oczekiwaniom rynku i dostosowuje swoją ofertę do wymogów użytkowników. W efekcie powstały specjalnie linie produktowe, które dedykowane są między innymi graczom.

Pokaż / Dodaj komentarze do: GeForce NOW w prezencie z laptopami Hyperbook

 0