GeForce Now wprowadza nowy model subskrypcji

GeForce Now wprowadza nowy model subskrypcji

Mija rok odkąd GeForce Now jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych (przypomnijmy, że usługa przechodziła testy od 2015 roku) i nie ma prawa narzekać na brak zainteresowania, niebawem dobijając do 10 milionów aktywnych subskrypcji. Platforma oferowała wcześniej subskrypcję Founders - promocyjny, ograniczony czasowo dostęp, który przechodzi do historii, a użytkownicy mogą skorzystać z nowej oferty premium, GeForce Now Priority. Dotychczasowi abonenci nie zostaną jednak na lodzie, ponieważ NVIDIA zapewnia utrzymanie dla nich promocyjnych stawek w wysokości 25 zł miesięcznie (lub 125 zł za pół roku) na zawsze. GeForce Now Priority, zapewnia te same korzyści, co Founders. Obejmują one priorytetowy dostęp do serwerów, wydłużony czas trwania sesji oraz ray tracing w obsługiwanych grach. Miesięczny abonament wynosi 49 zł, a nową opcję rocznego członkostwa wyceniono na 490 zł.

Subskrypcja GeForce Now Priority, zapewnia te same korzyści, co Founders. Obejmują one priorytetowy dostęp do serwerów, wydłużony czas trwania sesji oraz ray tracing w obsługiwanych grach. Miesięczny abonament wynosi 49 zł, a nową opcję rocznego członkostwa wyceniono na 490 zł.

GeForce Now wprowadza nowy model subskrypcji

Oczywiście zachowano również całkowicie darmowy dostęp do usługi. Ponadto w ramach następnych aktualizacji platforma chce rozwijać i ułatwiać korzystanie z usługi. Na tej liście znajduje się zwiększenie pojemności serwerów w tym dwa nowe centra danych - pierwszy w kolejce jest Phoenix w Arizonie, a następne, pierwsze kanadyjskie centrum danych w Montrealu. Oczekuje się, że wystartują one jeszcze w 2021 roku. Do tego nadchodzące ulepszenia, które pozwolą użytkownikom na szybsze rozpoczęcie gry, w tym łączenie kont dla kluczowych gier i wstępne ładowanie. Zieloni dodają obsługę nowych gier i są to: Do Not Feed the Monkeys (Steam), GoNNER (Steam), Loop Hero (Epic Games Store), Monopoly Plus (Steam), Snooker 19 (Steam), System Shock: Enhanced Edition (Steam) oraz Wanba Warriors (Steam). Więcej informacji o nowościach przeczytamy tutaj.

Warto wspomnieć, że wprowadzono również cztery gry z GOG.com w tym Wiedźmina 3: Dziki Gon. Jakiś czas temu GeForce Now doczekał się wsparcia na przeglądarce internetowej Google Chrome, eliminując konieczność instalowania dedykowanej aplikacji. Wystarczy więc uruchomić Chrome, przejść na stronę GeForce Now i zalogować się na konto. W sytuacji, gdy skorzystamy z innej przeglądarki najpewniej zobaczymy komunikat o niewspieraniu tego oprogramowania.

Pokaż / Dodaj komentarze do: GeForce Now wprowadza nowy model subskrypcji

 0