GeForce RTX 3060 Ti debiutuje na rynku. Znamy polską cenę

GeForce RTX 3060 Ti debiutuje na rynku. Znamy polską cenę

 

NVIDIA wypuściła dziś na rynek kartę graficzną GeForce RTX 3060 Ti, opartą na architekturze NVIDIA Ampere oraz drugiej generacji platformy NVIDIA RTX, będącą propozycją z serii RTX 30 ze średniej półki oraz jednocześnie pierwszym członkiem rodziny RTX 3060. Karty RTX 3060 Ti w cenach zaczynających się od 1899 zł, zbudowano na platformie RTX obsługującej ray tracing oraz opartą na sztucznej inteligencji technikę DLSS. Producent chwali się, że jego nowość jest szybsza niż modele GeForce RTX 2080 SUPER z poprzedniej generacji, których ceny zaczynały się od 3299 zł, dzięki czemu oferuje płynną rozgrywkę w rozdzielczościach 1080p i 1440p.

Karty RTX 3060 Ti w cenach zaczynających się od 1899 zł, oparte są na platformie RTX obsługującej ray tracing oraz opartą na sztucznej inteligencji technikę DLSS.

„Wkraczamy w okres przedświąteczny z efektami ray tracingu, dostępnymi między innymi w grach Cyberpunk 2077, Call of Duty: Black Ops Cold War oraz Watch Dogs: Legion” - powiedział Matt Wuebbling, wiceprezes ds. marketingu kart GeForce w firmie NVIDIA. „Nie ma lepszego sposobu, aby gracze mogli cieszyć się najnowocześniejszymi grami wykorzystującymi ray tracing oraz wykorzystywać kreatywność i wydajność, niż GeForce RTX 3060 Ti i pozostałe karty graficzne z serii RTX 30”. RTX 3060 Ti wspiera szereg innowacyjnych rozwiązań dla graczy, w tym zwiększającą wydajność i inteligentnie poprawiającą jakość obrazu technikę NVIDIA DLSS (NVIDIA Deep Learning Super Sampling), NVIDIA Reflex i NVIDIA Broadcast. W połączeniu z ray tracingiem w czasie rzeczywistym stanowią one podstawę platformy gamingowej GeForce, która zapewnia grom i graczom niezrównaną wydajność i zaawansowane funkcje.

Karty graficzne GeForce RTX 3060 Ti będą dostępne od 2 grudnia w cenach zaczynających się od 1899 zł, zarówno jako domyślnie taktowane jak i fabrycznie podkręcone modele autorskie od czołowych dostawców kart rozszerzeń, takich jak ASUS, Colourful, EVGA, Gainward, Gigabyte, Innovision 3D, KFA2, MSI, Palit, PNY i Zotac oraz w wersji Founders Edition firmy NVIDIA. Dzięki ograniczonej czasowo promocji, użytkownicy którzy zakupią nową kartę graficzną GeForce RTX 3060 Ti lub komputer w nią wyposażony, otrzymają roczną subskrypcję usługi gier w chmurze NVIDIA GeForce NOW.

Pokaż / Dodaj komentarze do: GeForce RTX 3060 Ti debiutuje na rynku. Znamy polską cenę

 0