GeiL Super Luce RGB Sync DDR4 – pamięci, które rozświetlą Twój PC

GeiL Super Luce RGB Sync DDR4 – pamięci, które rozświetlą Twój PC

Firma Golden Emperor International Ltd., znana powszechniej pod akronimem GeiL, rozszerzyła swoją ofertę o pamięci Super Luce RGB Sync DDR4. Jak sugeruje nazwa, kości te wyróżniają się efektownym podświetleniem diodowym.

Nowe moduły dostępne są w kilku wariantach szybkościowych, od DDR4-2133 do DDR4-3200, jak również dwóch kolorystycznych - białym oraz czarnym. W każdym wypadku możemy liczyć na aluminiowy radiator z umieszczonymi wewnątrz diodami RGB. Rzeczone diody mogą zostać zsynchronizowane z aplikacją ASUS AURA, co umożliwia łatwe dostosowanie barwy światła do reszty komponentów. Producent chwali się, że generowane światło jest na tyle mocne, by rozświetlić cały zestaw komputerowy. Bez konieczności stosowania dodatkowych gadżetów jak taśmy. 

GeiL obiecuje wprowadzenie zarówno zestawów dedykowanych platformom z procesorami Intel Core, jak i AMD Ryzen. Ich parametry mają być weryfikowane przez producenta przy użyciu adekwatnej platformy. Wszystkie typy kości GeiL Super Luce RGB Sync DDR4 będą oferowane w zestawach dwukanałowych, z czego mogą to być albo konfiguracje 2x 4 GB, albo 2x 8 GB. Na chwilę obecną nie podano żadnych cen, ale wedle zapewnień GeiL'a komplety trafią do sprzedaży już w ciągu kilku najbliższych dni. Tym samym wkrótce powinniśmy poznać detale.

Pokaż / Dodaj komentarze do: GeiL Super Luce RGB Sync DDR4 – pamięci, które rozświetlą Twój PC

 0