GELID Lumen RGB RAM Cooler - samodzielne radiatory DRAM z RGB

GELID Lumen RGB RAM Cooler - samodzielne radiatory DRAM z RGB

GELID przedstawił nową linię radiatorów modułów pamięci z efektami świetlnymi RGB. Nowe zestawy o nazwie Lumen RGB RAM Cooler, zostały wprowadzone na rynek przez GELID kilka dni temu i oferują osobom własnoręcznie składającym komputery, łatwy sposób na dodanie oświetlenia RGB do systemu oraz schłodzenie pamięci RAM, jeśli nie posiada fabrycznych radiatorów. Lumen RGB RAM Cooler firmy GELID to dwustronny radiator, który zapewnia ulepszone chłodzenie DRAM, a także jednocześnie moduł RGB wyposażony w standardowe 3-stykowe złącze wentylatora, umożliwiające zasilanie z dowolnej płyty głównej. Funkcje RGB radiatorów Lumen RAM są w pełni automatyczne i nie wymagają dodatkowego sprzętu ani oprogramowania do kontrolowania efektów świetlnych.

Gelid Lumen RGB RAM Cooler to proste i przystępne cenowo radiatory pamięci RAM, oferujące podświetlenie RGB.

Ideą przyświecającą powstaniu radiatorów Lumen RGB RAM Cooler jest umożliwienie rozbudowy modułów DRAM o oświetlenie RGB. W prosty i opłacalny sposób można dodać lub rozszerzyć oświetlenie RGB w dowolnym systemie. Według GELID, radiatory są produkowane z wysokiej jakości materiałów i obsługują desktopowe moduły DDR2, DDR3 i DDR4. Producent zapewnia, że instalacja Lumen RGB RAM Cooler jest szybka, a radiator idealnie przylega. Lumen RGB RAM Cooler nie tylko poprawia wygląd, dzięki efektom świetlnym RGB, ale także oferuje dodatkowe chłodzenie modułów pamięci, aby potencjalnie zwiększyć możliwości podkręcania. 

Niestety producent nie pochwalił się żadnymi wynikami testów i nie wiemy, czego można oczekiwać, jeśli chodzi o temperatury pamięci. 

Funkcje GELID RGB RAM Cooler według producenta:

  • W pełni automatyczny tryb RGB
  • Obustronny radiator
  • Lekka konstrukcja i wysoka wydajność
  • Łatwa instalacja
  • Obsługa wszystkich standardowych i niskoprofilowych pamięci RAM DDR2 / DDR3 / DDR4
  • Zawiera 2 termopady

Zestawy modułów GELID RGB RAM Cooler x2 są dostępne w kolorach czarnym lub czerwonym, w cenie 9,99 USD

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: GELID Lumen RGB RAM Cooler - samodzielne radiatory DRAM z RGB

 0