Genesis Argon 600 - słuchawki dla graczy o klasycznym designie

Genesis Argon 600 - słuchawki dla graczy o klasycznym designie

Słuchawki Genesis Argon 600 to konstrukcja wokółuszna. Pałąk oraz sporych rozmiarów muszle wykończono skórą zaś producent obiecuje, że jest ona wysokiej jakości, więc nauszniki powinny być miłe w dotyku i sprawdzić się podczas długich sesji gamingowych. Wewnątrz muszle skrywają przetworniki o średnicy 50 milimetrów, które mają zapewnić czysty, szczegółowy i dobrze spozycjonowany dźwięk. Słuchawki posiadają zintegrowany mikrofon mający formę elastycznego ramienia, który da się go ukryć w jednym z nauszników. Użytkownik ma zatem możliwość dostosować jego kształt i położenie lub schować go, gdy jest nieużywany. Z kolei zintegrowany na przewodzie pilot sterujący pozwala szybko wyciszyć mikrofon bez zmiany ustawień w systemie, a także płynnie wyregulować głośność. Dzięki obecności klipsa można przypiąć go do odzieży i mieć zawsze pod ręką.

Słuchawki gamingowe Genesis Argon 600 to propozycja dla osób, które stronią od krzykliwego designu. Producent postawił tu na funkcjonalność i stonowaną kolorystykę.

Genesis Argon 600 - słuchawki dla graczy o klasycznym designie

Genesis Argon 600 ma kabel o długości półtora metra. Jest on zabezpieczony przed uszkodzeniami tekstylnym oplotem i łączy się z dostarczonymi adapterami. Każdy z nich wydłuża przewód o kolejny metr oferując inny wtyk. Jeden ma 4- polowe złącze mini-jack 3,5 mm, drugi natomiast dwa trójpolowe mini-jacki 3,5 mm. Słuchawki będą więc pasować zarówno do desktopów z oddzielnymi złączami audio jak i tych wyposażonych w porty typu combo. Genesis Argon 600 pojawią się sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni w cenie około 149 zł. Słuchawki gamingowe Genesis Argon 600 to propozycja dla osób, które stronią od krzykliwego designu. Producent postawił tu na funkcjonalność i stonowaną kolorystykę. Warto wspomnieć, że Genesis oferuje nie tylko gamingowe słuchawki, ale też szereg innych produktów np. mikrofony.

Jedną z takich propozycji jest testowany na naszych łamach w ubiegłym roku Radium 400 dedykowany streamerom. Jest to sprzęt pojemnościowy o charakterystyce kardioidalnej. Urządzenie otrzymało od nas wysoką ocenę oraz odznaczenie opłacalności z kolei wśród zalet można wymienić: jakość wykonania, bardzo bogaty zestaw praktycznych akcesoriów, naturalne i czyste brzmienie, stylową konstrukcję czy cenę. Niestety posiada on też pewne wady jak choćby brak oprogramowania, brak możliwości podłączenia słuchawek, brak regulacji czułości oraz lekko zawoalowany dźwięk.

Specyfikacja techniczna:

  • typ słuchawek: nagłowne, wokółuszne
  • przetworniki: dynamiczne, o średnicy 50 mm
  • pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
  • impedancja: 32 Ohm
  • dynamika: 116 dB
  • mikrofon: czułość: -38 dB, pasmo przenoszenia: 30 Hz - 16 kHz
  • interfejs: 2 x mini-jack 3,5 mm (3-polowy), 1 x mini-jack 3,5 mm (4-polowy)
  • przewód: tekstylny o długości 1,5 metra + adaptery o długości 1 metra

Pokaż / Dodaj komentarze do: Genesis Argon 600 - słuchawki dla graczy o klasycznym designie

 0