Genesis Holm 300 RGB. Biurko stworzone z myślą o graczach

Genesis Holm 300 RGB. Biurko stworzone z myślą o graczach

Współcześni gracze mogą liczyć na szeroki wachlarz akcesoriów i produktów poprawiających komfort podczas codziennego korzystania z komputera. Praktycznie powszechnym elementem obecnym w większości pokoi fanów nowinek technologicznych stały się dedykowane fotele dla graczy, jednak propozycja Genesis może nieco zaskakiwać, ponieważ firma wprowadziła do oferty biurko dla graczy. Jak zapewnia producent biurko Genesis Holm 300 RGB to połączenie designu i przemyślanych rozwiązań. Użytkownik ma do dyspozycji przestronny blat o wymiarach 120 x 60 cm. Wykonany z płyty MDF z karbonową okleiną, pomieści podkładkę pod mysz w rozmiarze maxi w tym potrzebne akcesoria. Produkt osadzono na metalowym stelażu, co powinno przełożyć się na wysoką trwałość oraz stabilność stanowiska.

Genesis Holm 300 RGB to biurko stworzone specjalnie dla graczy.

Genesis Holm 300 RGB. Biurko stworzone z myślą o graczach

Dodatkowa półka pod monitor pozwala zachować prawidłową postawę i zyskać dodatkową przestrzeń roboczą na blacie. Biurko Holm 300 RGB posiada zintegrowany hub USB 3.0 (3 sztuki), a także wpust na przewody do komputera czy innych urządzeń, dzięki czemu możemy zwiększyć panujący dookoła porządek. Jako, iż produkt Genesis skierowano głównie do fanów gier wideo, firma nie mogła zapomnieć o stojaku na kontrolery i uchwyty na słuchawki oraz kubek. Oprócz tego umieszczono półeczkę na przekąski lub dokumenty, z kolei w tylnej części blatu znajdziemy miejsce na listwę zasilającą. Dodatkowo do dyspozycji użytkownika oddano też zintegrowaną ładowarkę indukcyjną dla sprzętu mobilnego.

Genesis Holm 300 RGB. Biurko stworzone z myślą o graczach

Na pokładzie nie zabrakło podświetlenia RGB LED zamontowanego pod biurkiem. Ma ono wyróżnić stanowisko do grania i stworzyć unikalny klimat. Użytkownik może wybrać jeden z wielu dostępnych trybów pracy i efektów świetlnych, korzystając z dołączonego pilota. Biurko dla gracza Genesis Holm 300 RGB jest już dostępne w sprzedaży w cenie 799 zł. Jeśli więc jesteście graczami i szukacie nowego biurka wspomniana propozycja wydaje się nader interesująca, aczkolwiek bardziej dla klientów z zasobniejszym portfelem.

Dane techniczne:

  • wymiary blatu: 120 x 60 cm
  • wysokość blatu: 75 cm
  • materiały: płyta MDF (blat), metal (konstrukcja)
  • kolor: czarny
  • uchwyty: na kubek, na słuchawki, na pady do gier
  • półki: na monitor, na przekąski/dokumenty, na listwę zasilającą
  • dodatki: wbudowana ładowarka indukcyjna o mocy 10 W, hub USB: tak, 3 x USB 3.0, system organizacji kabli

Pokaż / Dodaj komentarze do: Genesis Holm 300 RGB. Biurko stworzone z myślą o graczach

 0